ادعای یک پرسپولیسی: بیرانوند جدا می‌شود!

پیشکسوت پرسپولیس گفت: با حضور رادوشویچ در دروازه پرسپولیس مشکلی پیش نخواهد آمد....

به گزارش مدال، حمید درخشان درباره دیدار دیروز(پنجشنبه) پرسپولیس مقابل ذوب آهن گفت: پرسپولیس دیروز عملکرد خیلی خوبی داشت و مقابل ذوب آهن بازی قابل قبولی انجام داد. بازیکنان پرسپولیس در جای خود نشسته بودند و تیم ترکیب و شکل خوبی به خود گرفته بود. در کل بازی روانی را از پرسپولیس مشاهده کردیم.

این پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا کالدرون سرمربی پرسپولیس ترکیب اصلی تیم خود را پیدا کرده است یا خیر گفت: هرچه جلوتر می‌رود بهتر می‌شود. کالدرون روز به روز به ترکیب اصلی خود نزدیک‌تر می‌شود و بازی روان دیروز بیانگر آن است.

درخشان گفت: ما امیدوار هستیم که بیرانوند از پرسپولیس خارج نشود. با این وجود احتمال این اتفاق کم نیست و اگر هم این اتفاق بیفتد، رادوشویچ دروازبان خوبی برای پرسپولیس خواهد بود و با حضور او به عنوان دروازبان اول به مشکلی نخواهد خورد.

درخشان درباره وضعیت پرسپولیس تا اینجای فصل گفت: از نظر بنده پرسپولیس رفته رفته بهتر خواهد شد و خودش را به جایگاهی که باید باشد می‌رساند. این تیم در برخی از بازی‌ها خوب عمل نکرد و از رقابت در بالای جدول کمی عقب افتاد، اما امیدوار هستیم بهتر شود و آن را در بالای جدول ببینیم.

او در پایان حضور سیدجلال حسینی در خط دفاعی این تیم را خوب دانست و گفت: حسینی همیشه خوب بوده است و این نظر سرمربی تیم بوده اگر گاهی از او استفاده نمی‌کرده‌است.

بیشتر بخوانید:

آمار جالب 2 پرسپولیسی؛ ۳ کلین‌شیت و تنها یک گل خورده

تگ ها


علیرضا بیرانوند پرسپولیس بوژیدار رادوشویچ حمید درخشان ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال