ادعای ESPN: لیونل مسی با بارسلونا توافق کرد

به نظر می رسد لیونل مسی، کاپیتان بارسلونا برای ماندن در این باشگاه با مدیران به توافق دست یافته است....

به گزارش "ورزش سه"، تنها چند هفته تا پایان قرارداد لیونل مسی با باشگاه بارسلونا باقی مانده و هنوز توافقی به صورت رسمی بین طرفین صورت نگرفته است. لیونل مسی در تابستان سال گشته تا آستانه جدایی از بارسلونا پیش رفت و تنها عدم تمایل به درگیری های حقوقی مانع رخ دادن این اتفاق شد، اما حالا به نظر می رسد شرایط تغییر یافته و او قصد دارد باز هم در نوکمپ باقی بماند.

نشریه ESPN امروز در گزارشی مدعی شد لیونل مسی با کادر مدیریتی جدید بارسلونا به توافق دست یافته و به زودی قرارداد خود را با این باشگاه تمدید خواهد کرد. قرارداد جدید ستاره آرژانتیتی به مدت دو سال خواهد بود و بدین ترتیب تا سال ۲۰۲۳ شاهد حضور لیونل مسی در ترکیب بارسلونا هستیم. به نظر می رسد توافقات به طور کامل انجام شده و به زودی خبر تمدید قرارداد لئو مسی از سوی باشگاه اعلام خواهد شد.

رابطه خوب این بازیکن با خوان لاپورتا، رئیس جدید باشگاه بارسلونا و البته نتایج خوب این باشگاه در نیم فصل دوم، لیونل مسی را از جدایی منصرف کرده و او در آینده نیز بخش مهمی از پروژه بازگشت بارسلونا خواهد بود. در سال ۲۰۲۳ و هنگام پایان قرارداد بعدی لیونل مسی با بارسلونا، او ۳۶ ساله خواهد شد و احتمال انتقال این بازیکن به لیگ ایالت متحده، بازگشت به آرژانتین و حتی خداحافظی با دنیای فوتبال نیز وجود دارد.

تگ ها


لیونل مسی بارسلونا