ادمیلسون: انتقال نیمار به رئال مادرید چندان عجیب نخواهد بود

ادمیلسون، هافبک برزیلی اسبق بارسلونا گفته است که انتقال احتمالی نیمار به رئال مادرید، چندان برایش عجیب نخواهد بود ......

ادمیلسون، هافبک برزیلی اسبق بارسلونا گفته است که انتقال احتمالی نیمار به رئال مادرید، چندان برایش عجیب نخواهد بود.

به گزارش FFT، به ادعای برخی رسانه های اسپانیایی، نیمار مد نظر سران لوس بلانکوس قرار دارد و شاید تابستان آینده راهی مادرید شود. ادمیلسون که پیش از این به دنبال جدایی نیمار از بارسلونا و پیوستنش به پاری سن ژرمن آن انتقال را یک گام به عقب برای این ستاره برزیلی توصیف کرده بود، این بار از بعید نبودن انتقال نیمار به سانتیاگو برمابئو گفته است:

جدایی نیمار از بارسا مرا غافلگیر کرد اما او و تیمش اختیار خودشان را دارند. اگر نیمار پس از جام جهانی با رئال مادرید قرارداد امضا کند، چندان غافلگیر نخواهم شد. 

در آستانه ال کلاسیکو امشب، ادمیلسون معتقد است که رئال مادرید جهت احترام به بارسلونا، باید برای آن تیم تونل افتخار باز کند. 

این مسئله مایه شرمساری نیست؛ بلکه احترامی است به تیمی که فصلی شگفت انگیز و بسیار نیرومندانه را در لیگ پشت سر گذاشته است.

با توجه به نزدیک بودن آخرین ال کلاسیکویی که آندرس اینیستا در آن حضور خواهد داشت، ادمیلسون کمی درباره این هافبک باهوش هم صحبت کرد. 

او بازیکن و فرد فوق العاده ای است. لالیگا غیبت او را حس خواهد کرد. او شخصی است که تمام عمر در یک تیم بازی کرده است و در کنار آن با حضور در تیم ملی اسپانیا نیز، تاریخ سازی کرده است. آندرس یکی از آسانگیر ترین و مستعد ترین افرادی است که می شناسم.

تگ ها


اخبار روز Neymar da Silva Santos Júnior رئال مادرید فوتبال