ادن هازارد: بعد از تمدید قرارداد کورتوا، من هم قراردادم را تمدید می کنم

آینده ستاره های بلژیکی چلسی به هم گره خورده است. مسئله تمدید قرارداد ادن هازارد و ......

آینده ستاره های بلژیکی چلسی به هم گره خورده است.

مسئله تمدید قرارداد ادن هازارد و تیبو کورتوا با چلسی در ماه های گذشته پیچیده و پیچیده تر شده است. در حالی که این که دو بازیکن مورد توجه رئال مادرید قرار دارند، رومن آبراموویچ و آنتونیو کونته بر حفظ آن ها مصر هستند.

به گزارش سایت گل، ستاره بلژیکی در آخرین اظهار نظر، تمدید قرارداد خود را منوط به اتفاق مشابه برای گلر هموطن دانسته است. وقتی خبرنگار از او در خصوص امضای قرارداد جدید پرسید، گفت

بله (امضا می کنم). فکر می کنم کورتوا باید اول باشد و بعد من امضا می کنم

دو سال از قرارداد هازارد باقی مانده اما قرارداد کورتوا سال آینده به پایان می رسد و با توجه به اینکه خانواده وی در مادرید زندگی می کنند، احتمال ترک استمفوردبریج از سوی او بیشتر است. کورتوا در آخرین صحبت هایش با تلویزیون کشورش بلژیک گفت:

کار ساده ای نیست اما می دانستم که موضوع اینطور پیچیده می شود. می دانستم که ممکن است نامزد سابقم به مادرید باز گردد و این موضوع می تواند تاثیرگذار باشد. بچه هایم را تا سر حد مرگ دوست دارم. وقتی دلتنگ می شوم از خود می پرسم نباید سال های آینده در اسپانیا بازی کنم؟ برای همین برای تمدید قرارداد به زمان نیاز دارم.

کورتوا مدتی پیش به استاندارد گفته بود:

آیا من و ادن یکدیگر را به امضای قرارداد تشویق می کنیم؟ بله همیشه می گوید اگر تو امضا کنی، من هم امضا می کنم. من هم همین را به او می گویم! هر دوی ما در چلسی خوشحال هستیم و نقشی مهم داریم. در چهار سال، دو بار قهرمان شدیم و می توانیم بهترین سال های بازی‌مان را در چلسی باشیم

تگ ها


اخبار روز ادن هازارد چلسی لیگ برتر فوتبال