ادن هازارد: ما چلسی هستیم! باید لیورپول را ببریم

ستاره تیم چلسی حضور در جمع چهار تیم برتر لیگ را کار دشواری می‌داند و بازی‌های آینده تیمش را آسان نمی‌داند...

ادن هازارد که این روزها زمزمه جدایی‌اش از جمع آبی‌های لندن به گوش می‌رسد، معتقد است که چلسی هر حریفی را می‌تواند شکست دهد.
به گزارش مدال، هازارد در مورد جایگاه چلسی در پایان فصل و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا گفت:
با وجود اینکه 5 بازی باقی مانده است، باید گفت حضور در جمع چهار تیم برتر لیگ کار دشواری است زیرا چندین تیم برای حضور در این بین تلاش می کنند که همه آنها تیم های خوبی هستند. بازی هایی که پیش رو داریم آسان نیستند ولی ما چلسی هستیم. اگر می خواهیم در تاپ فور حضور داشته باشیم، باید هر حریفی را شکست دهیم. در حال حاضر جایگاه خوبی داریم و می خواهیم در همین مکان فصل را به اتمام برسانیم.
وی در خصوص جدال با لیورپول نیز افزود: لیورپول طی دو سال اخیر جزو تیم های خیلی خوب بوده است ولی باید گفت منچسترسیتی نیز چیزی کمتر از آنها ندارد. لیورپول تیمی فوق العاده است و علاوه بر داشتن یک مربی خیلی خوب، بازیکنانی دارند که جزو بهترین های جهان هستند. بازی خوبی مقابل آنها خواهیم داشت و باید گفت دیدار سختی است. در کل همیشه بازی کردن در آنفیلد سخت است ولی ما چلسی هستیم و می توانیم هر تیمی را شکست دهیم. باید ببینیم چه پیش خواهد آمد.
ستاره چلسی در پایان تاکید کرد: اگر می خواهیم فصل را در جمع چهار تیم برتر به پایان برسانیم، باید در این مسابقه پیروز شویم. اهمیتی ندارد کدام تیم بین لیورپول و منچسترسیتی قهرمان می شود؛ ما می خواهیم در این بازی برای جایگاه خودمان پیروز شویم.

تگ ها


ادن هازارد چلسی لیگ برتر فوتبال