ادن هازارد همه را شگفت زده کرد

ادن هازارد با بازگشت به تمرینات رئال مادرید نشان داد که مصدومیتش بر خلاف تصورات چندان هم جدی نبوده است....

به گزارش "ورزش سه"، ادن هازارد ستاره ۱۳۰ میلیون یورویی رئال مادرید در حال تبدیل شدن به ناامیدکننده ترین خرید تاریخ رئال است. او ۱۵ بهمن برای نهمین بار در یک سال و نیم گذشته مصدوم شد و برخی تردید دارند که بتواند بار دیگر به روزهای اوجش در چلسی برگردد.

هازارد به تازگی توانسته بود به ترکیب رئال برگردد ولی طبق گفته پزشکان باید ۴ تا ۶ هفته دیگر نیز به دور از میادین بماند.

در حالی که تصور می شد هازارد بار دیگر یک ماه و نیم را به دور از میادین باشد، او روز گذشته در تمرینات رئال حاضر شد و همه را شگفت زده کرد. ستاره بلژیکی همراه بدنساز رئال به دویدن مشغول شد و طبق ادعای رسانه های مادریدی، می تواند از هفته بعد مهیای بازی شود هرچند زیدان قصد دارد او را برای بازی ۱۷ اسفند برابر اتلتیکو مادرید حفظ کند.

در واقع دوری هازارد از ۴۵ روز به سه هفته تا یک ماه کاهش پیدا کرده و او قادر خواهد بود در دربی حساس مادرید به میدان برود. دیداری بسیار کلیدی برای رئال که به سه امتیازش برای ماندن در کورس قهرمانی نیاز مبرم دارد.

در حال حاضر فاصله اتلتیکوی صدرنشین با رئال ۵ امتیاز است و این تیم دو بازی هم کمتر از کهکشانی ها انجام داده است. اگر روند بردهای دو تیم تا دربی ادامه دار باشد، رئال چاره ای جز پیروزی ندارد تا فاصله را کمتر کند در غیر این صورت عملا شانسی برای قهرمانی نخواهد داشت. رسیدن هازارد به دربی قطعا خبر خوبی برای زیدان خواهد بود.

تگ ها


ادن هازارد رئال مادرید