ادن هازارد و شانس بزرگی که به او رو کرده است

به نظر می رسد که دیدار فردا شب رئال مادرید برابر شاختار فرصت مناسبی برای ادن هازارد خواهد بود تا خود را از شرایط سخت به وجود آمده خارج کند....

به گزارش "ورزش سه"، ادن هازارد در این فصل یک نقش کاملاً فرعی در رئال مادرید داشته است. جدای دیدار رفت برابر شاختار که او به دلیل مصدومیت در آن غایب بود، ستاره بلژیکی طی چهار مسابقه قبلی که کارلو آنچلوتی او را در اختیار داشته، تنها ۴۴ دقیقه به میدان رفته است که در نوع خود آمار فاجعه باری برای این بازیکن محسوب می شود.

اما حالا به نظر می‌رسد که شرایط برای هازارد به شکلی رقم خورده که او می تواند توانایی های خود را به کارلو آنچلوتی ثابت کند. در واقع اخیراً رودریگو به یک مهره ثابت در فاز هجومی رئال مادرید تبدیل شده بود اما مصدومیت این بازیکن باعث شده که او نتواند لوس بلانکوس را در مسابقه فردا شب برابر شاختار همراهی کند.

اما مصدومیت رودریگو تنها شانسی نیست که به ادن هازارد رو کرده است. گرت بیل یکی دیگر از وینگرهای رئال مادرید محسوب می‌شود که به دلیل مصدومیت در برابر شاختار غایب خواهد بود. همچنین فرم نه چندان مطلوب و جذاب مارکو آسنسیو باعث خواهد شد که سرمربی ایتالیایی رئال احتمالاً هازارد را به او ترجیح دهد.

در پایان لوکاس واسکز وجود دارد که به نظر می رسد آنچلوتی بیشتر به او به عنوان یک دفاع راست اعتماد دارد تا وینگر؛ بنابراین این گونه به نظر می رسد که یک شانس بزرگ به هازارد رو کرده و احتمالاً می‌تواند فردا شب در ترکیب رئال قرار بگیرد؛ فرصتی که ستاره بلژیکی محکوم به استفاده از آن است تا خود را از این شرایط خارج کند.

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال