ادواردو: ماموریت مان مقابل پرسپولیس تمام نشده است

در آستانه بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ستاره برزیلی الهلال در گفتگو با سایت فیفا مدعی شد هنوز حضورشان در فینال قطعی نشده است ......

در آستانه بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ستاره برزیلی الهلال در گفتگو با سایت فیفا مدعی شد هنوز حضورشان در فینال قطعی نشده است.

، سایت فدراسیون جهانی فوتبال در آستانه بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در گزارشی به کارلوس ادواردو ستاره برزیلی الهلال اشاره کرد که از بدو ورود به اردوی این باشگاه بزرگ عربستانی توانسته به ستاره ای محبوب و کلیدی برای قهرمان عربستان تبدیل شود.

سایت فیفا نوشت:« دو سال پیش وقتی کارلوس ادواردو از باشگاه پورتو پرتغال با رقمی سنگین خریداری شد پیش بینی ها از درخشش فوق العاده او در این باشگاه پرطرفدار عربستانی خبر می داد که اتفاقا همین طور هم شد تا جایی که با درخشش ادواردو الهلال به سه گانه مهمی در رقابت های عربستان رسید و به تازگی هم با 7 گلی که به ثمررسانده نقش مهمی در الهلال برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا ایفا کرده است».

در این گزارش آمده است ادواردو در بازی رفت قهرمانان ایران و عربستان در ابوظبی نقشی کلیدی در برد 4-0 الهلال ایفا کرد تا این تیم در آستانه رسیدن به فینال آسیا در سالگرد شصت سالگی تاسیس باشگاه قرار داشته باشد از همین رو می توان او را یکی از بهترین بازیکنان برزیلی تاریخ الهلا دانست که طرفداران دوستش دارند.

کارلوس ادواردو در گفتگوی خود با فیفا اعلام کرد:« موفقیت های اخیر الهلال تنها به یک بازیکن ختم نمی شود چون کار در این تیم گروهی بوده و اگر موفقیتی حاصل شده نتیجه تلاش های مجموعه تیم است که با درایت یک مربی موفق و بزرگ به دست آمده است».

ستاره برزیلی در ادامه به بازی امشب با پرسپولیس اشاره و گفت:« هنوز کار ما برابر تیمی بزرگ مثل پرسپولیس ایران به پایان نرسیده است. با وجود برتری 4-0 در بازی رفت ما باید امشب با حواس جمع به میدان برویم چون اصلا نمی توان حریف ایرانی را دست کم گرفت اما امیدوارم بتوانیم از این بازی هم با دست پر خارج شویم و به فینال آسیا هم برسیم».

 

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس AFC Champions League فوتبال