ادینسون کاوانی و شایعه ای که تکذیب شد

فابریزیو رومانو تاکید کرد که ادینسون کاوانی در حال حاضر برنامه ای برای پیوستن به بوکاجونیورز در تابستان ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، از زمان انتقال کریستیانو رونالدو به منچستر یونایتد و با توجه به افزایش ترافیک در خط حمله شیاطین سرخ ادینسون کاوانی کمتر فرصت حضور در میدان را پیدا کرده است. از طرفی بعد از برکناری اوله گونار سولسشر و روی کار آمدن رالف رانگنیک نیز اوضاع تغییر چندانی برای ستاره اروگوئه ای نکرده است.

پیش از نقل و انتقالات زمستانی شایعات زیادی در مورد ادینسون کاوانی وجود داشت و گفته شد که این بازیکن از نیمکت‌نشینی های پیاپی در منچستریونایتد خسته شده و قصد دارد در ژانویه این تیم را ترک کند. با این حال تاکید رالف رانگنیک باعث شد که نهایتاً این بازیکن راضی به ماندن در یونایتد شود و تا پایان فصل در اولدترافورد ماندگار خواهد بود.

با این حال به نظر می رسد که کاوانی در نقل و انتقالات تابستانی پیش رو منچستریونایتد را ترک خواهد کرد. در همین راستا طی روزهای اخیر برخی رسانه ها گزارش دادند که باشگاه بوکاجونیورز آرژانتین قصد دارد این ستاره اروگوئه‌ای را به جای جولیان آلوارز جوان که اخیراً راهی منچستر سیتی شد، جذب کند. آلوارز در تابستان به تیم پپ گواردیولا ملحق خواهد شد و از کاوانی به عنوان گزینه اصلی جانشینی او نام برده شد.

در همین راستا فابریتزیو رومانو، خبرنگار مطرح ایتالیایی به اخبار انتقال ادینسون کاوانی به بوکاجونیورز واکنش نشان داده و تاکید کرده که این بازیکن تنها روی منچستر یونایتد تمرکز کرده و شایعات درباره انتقال او به تیم آرژانتینی در ماه جولای درست نیست. رومانو همچنین تایید کرده که لالیگا مقصد مورد علاقه این مهاجم اروگوئه ای است اما او نهایتاً در ماه می تصمیم قطعی خود را اعلام می‌کند.

تگ ها


ادینسون کاوانی بوکاجونیورز منچستر یونایتد آرژانتین