ادین ژکو: حضور در ایالات متحده برای ما مفید بود؛ اضافه شدن کولاروف به رم کمک خواهد کرد

ادین ژکو باور دارد رم در تور پیش فصل عملکرد خوبی داشته باشد. به گزارشوب سایت باشگاه رم، جالوروسی با یک ......

 ادین ژکو باور دارد رم در تور پیش فصل عملکرد خوبی داشته باشد.

به گزارش وب سایت باشگاه رم، جالوروسی با یک برد و دو تساوی تور پیش فصل خود در ایالات متحده را به پایان رساند. در دو دیداری که به تساوی کشیده شد، به خاطر قوانین رقابت ها، بازی به ضربات پنالتی رفت که رم در هر دو دیدار شکست خورد. با این حال ژکو از وضعیت تیم راضی است. او در این باره، گفت:

ما کارهای خوبی انجام دادیم و سه بازی سخت را پشت سر گذاشتیم. در برابر سه تیم بزرگ پنج امتیاز به دست آوردیم. تیم هایی که نگاه شان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است. بنابراین به نظر من در تور پیش فصل، آماده سازی بسیار خوبی داشتیم. فکر می کنم در تمام بازی های مان بسیار خوب کار کردیم و جلسات تمرینی ما بسیار مفید بودند. تور پیش فصل برای ما یک پیشرفت خوب به حساب می آید. شخصاً فکر می کنم همیشه بهتر است در برابر تیم های قدرت مند به میدان برویم. مانند اتفاقی که در ایالات متحده افتاد. ما سال آینده در لیگ قهرمانان اروپا به میدان خواهیم رفت و در مرحله گروهی با سه تیم قوی رو به رو خواهیم شد. بنابراین مهم بود که پیش از آن، خودمان را بیازماییم. در مجموع حضور در جام گینس برای ما مفید بود و حالا باید سخت بکوشیم تا سری آ را قدرت مندانه آغاز کنیم.

ژکو در بخش دیگری از صحبت های خود، در مورد هم تیمی جدیدش که پیش تر با او در منچستر سیتی هم تیمی بوده است، الکساندر کولاروف، افزود:

او را به خوبی می شناسم و او هم از حرکات من در زمین مطلع است. بنابراین می تواند پاس های بسیار خوبی برای من ارسال کند. ما زمانی که در منچستر سیتی بودیم، به یکدیگر کمک زیادی می کردیم. خوشحالم که او در رم در کنار ما حضور دارد چراکه بازیکن بزرگی است که می تواند کمک شایانی به باشگاه کند

تگ ها


اخبار روز رم فوتبال