ادین ژکو: دیگر نمی خواهم به شایعات انتقالم به چلسی فکر کنم

شایعات زیادی در مورد انتقال ادین ژکو به چلسی در ژانویه منتشر شد اما در نهایت او با رم ماند و تنها امرسون پالمیری راهی لندن شد ......

شایعات زیادی در مورد انتقال ادین ژکو به چلسی در ژانویه منتشر شد اما در نهایت او با رم ماند و تنها امرسون پالمیری راهی لندن شد. ادین ژکو در برنامه باشگاه رم در این مورد گفت:

شایعات مربوط به انتقالم به چلسی برایم آسان نبود. 10 روز بسیار پیچیده را پشت سر گذاشتم و می توانید آن را از عملکردم در زمین نیز بفهمید. دیگر نمی خواهم در این مورد فکر کنم. حالا همه چیز مربوط به گذشته است. می خواهم به آینده نگاه کنم و هر چه دارم برای رم بگذارم. همانطور که در ماه ژانویه گفتم، شهر رم خانه من است و باشگاه رم مانند خانواده ام است. این خودش همه چیز را می گوید. 

از فصل گذشته گل های کمتری زده ام اما مهم ترین مساله تیم است. اگر گل بزنم و ببازیم، مانند بازی مقابل آتالانتا، به هیچ دردی نمی خورد. زمانی که پیروز شویم خوشحالم. البته که دوست دارم همچنین گل هم بزنم. 

پس از حواشی نقل و انتقالات ژانویه رم، این تیم دوباره به فرم خوبی بازگشته و در این میان دی فرانچسکو سیستم 4-2-3-1 را امتحان کرده و جواب گرفته است. ژکو ادامه داد:

این سیستم واقعا به ما کمک کرد. همچنین در سه بازی اخیر، جنگیز اوندر چهار گل به ثمر رسانده و خودش باعث تفاوت زیادی است. باید در همه زمینه ها پیشرفت کنیم تا به جلو حرکت کنیم. با سیستم 4-2-3-1 ناینگولان به من نزدیکتر است و دو هافبک هم پشت سر او حضور دارند. ما اینطور نتیجه می گیریم و به طور واضح تیم تغییر کرده است. نمی گویم با 4-3-3 بد بازی می کردیم اما لحظات خوبی پشت سر نگذاشتیم و به تغییر نیاز بود. 

خیلی مهم است که حالا با نتیجه های خوب، آرام نمانیم زیرا 3 پیروزی متوالی کافی نیست. کورس چهار تیم صدر جدول دشوار و نزدیک است و تیم های دیگر همیشه شکست نمی خورند. امیدوارم سه ماه آینده فوق العاده باشد. 

تگ ها


اخبار روز Edin Džeko رم سری آ فوتبال