ارائه گزارش ۱۶ فدراسیون از وضعیت تمرین ورزشکاران

۱۶ فدراسیون قرار است در جلسه ای با نمایندگان کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش گزارشی از وضعیت تمرینی ورزشکاران خود در شرایط قرنطینه ارائه بدهند و به تبادل نظر بپردازند....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا،  سرپرستان رشته های کاندیدا برای حضور المپیک توکیو قرار است نشستی را چهارشنبه هفته جاری با نصراله سجادی سرپرست کاروان ایران، پیمان فخری رییس مرکز نظارت بر تیم های ملی، مهدی علی نژاد معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و علی رغبتی داشته باشند.

در این نشست قرار است سرپرستان گزارشی را از روند  تمرینی ورزشکاران خود در شرایط قرنطینه ارائه کنند.

همچنین در این نشست قرار است برنامه ریزی برای راه اندازی تمرینات مجازی انجام شود.

جلسه ستاد مبارزه با کرونا نیز که دوشنبه برگزار می شود که نتیجه آن در بحث شروع تمرینات بدنسازی برخی رشته ها اهمیت دارد. چرا که اگر روند کرونا نگران کننده نباشد ممکن است برخی رشته ها بتوانند در آکادمی ملی المپیک آن هم با رعایت کامل پروتکل بهداشتی و با اعمال محدودیت نفرات، تمرینات بدنسازی خود را انجام دهند.

البته در جلسه با سرپرستان که در واقع روسای فدراسیون ها هستند بیشتر بحث مشخص شدن وضعیت قهرمانان و تبادل نقطه نظرات مطرح است.

در این جلسه ۱۱ فدراسیونی که سهمیه گرفته اند به همراه ۵ فدراسیون تنیس روی میز ، شنا، قایقرانی ، وزنه برداری و ژیمناستیک که  شانس گرفتن سهمیه را دارند، شرکت می کنند.

ایران تاکنون در رشته های والیبال، بسکتبال، کشتی، تکواندو، کاراته، تیراندازی، تیروکمان، شمشیربازی، دوچرخه سواری، دوومیدانی، بوکس موفق به کسب سهمیه شده است.

بیشتر بخوانید:

اقدام ارزشمند ۵ لژیونر فوتبال در روزهای کرونایی

جنگ ستاره های تنیس جهان در فضای مجازی

 

 

تگ ها


ویروس کرونا کمیته المپیک کرونا کرونا ورزش