ارتباط آنلاين سهراب و كرانچار از بازي عربستان/ماساژورها در نقش هوادار

حاشيه ديدار ايران - ميانمار به گزارش خبرنگار اعزا ......

حاشيه ديدار ايران - ميانمار
به گزارش خبرنگار اعزامي  مدال، از اندونزي،برخلاف ٢ ديدار قبلي ايران مقابل عربستان و كره شمالي كه در مرحله گروهي بازي هاي آسيايي برگزار شد، در اين مسابقه تعداد هواداران ميانمار كه برخي از آنها اندونزيايي هستند با پرچم قرمز در ورزشگاه خاضر شده و تيم ميانمار را تشويق مي كنند. برخي از همراهان تيم اميد از جمله ماساژورها بازيكنان تيم ملي را تشويق مي كنند.
*سهراب بختياري زاده، دستيار كرانچار براي ارايه اطلاعات و جزييات بازي عربستان و كره شمالي كه اولي و دومي در اين گروه نقش مهمي را ايفا مي كند، راهي جابابكا شده تا به صورت آنلاين با نيمكت تيم اميد ايران در تماس باشد. شرايط طوري است كه دوم اين گروه با صعود به مرحله بعدي با بنگلادش ديدار مي كند اكا تيم اول صعودكننده بايد با كره جنوبي روبه رو شود.
*كرانچار براي اينكه در ديدارهاي بعدي دچار مشكل نشود، مهدي خاني، عليرضا آرتا و محمد آقاجانپور را يك كارته هستند را نيمكت نشين كرده تا بازي بعدي تيم ملي را از دست ندهند.از ميان بازيكنان يك كارته فقط سلطاني مهر در تركيب ثابت حضور دارد.
*بازيكنان دو تيم ساعت ١٤:٥٠ به وقت محلي براي گرم كردن بدن ها وارد زمين مسابقه شدند. بازيكنان ايران با لباس سبز رنگ و بازيكنان ميانمار با لباس سرمه اي بدن ها را گرم كردند.

*مهدي حسين پور آناليزور تيم اميد با استقرار در طبقه دوم ورزشگاه پاتريوت بازيدو تيم را آناليز مي كند.

تگ ها


بازی‌های آسیایی 2018 فوتبال