اردوی امارات تیم ملی لغو شد

در برنامه ریزی های ابتدایی قرار بود کاروان تیم ملی بعد از بازی دوستانه با مونته نگرو دومین اردوی آماده سازی خود را به مدت چهار روز در امارات برگزار کند ......

در برنامه ریزی های ابتدایی قرار بود کاروان تیم ملی بعد از بازی دوستانه با مونته نگرو دومین اردوی آماده سازی خود را به مدت چهار روز در امارات برگزار کند.

به گزارش مدال، تیم ملی در حالی با ترکیب نصف و نیمه به اتریش سفر کرد تا اردوی خود را در کمپی نزدیک به مرز جمهوری چک در شمال وین برپا کند که با اضافه شدن لژیونرها این اردو سرو شکل بهتری به خود گرفت تا تیم ملی با ترکیب نسبتا کامل تری روز شنبه اتریش را به مقصد مونته نگرو برای بازی دوستانه روز یکشنبه ترک کند.
در شرایطی که پیش از این اعلام شده بود کاروان تیم ملی بعد از بازی با مونته نگرو برای اردوی چهارروزه از این کشور اروپایی راهی حاشیه خلیج فارس و امارات می شود تا چهار روز در دبی اردو بزند مسئولان فدراسیون فوتبال و کادر فنی تیم ملی قید این سفر را زدند تا کاروان تیم ملی یکشنبه شب بلافاصله بعد از بازی با مونته نگرو به تهران بازگشته و تمرینات خود را در زمین پژوهشگاه شرکت نفت پیگیری و برای بازی با ازبکستان در روز 22 خردادماه آماده شود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال