اردوی تیم ملی ۲۳ تیر برگزار می‌شود

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با بیان اینکه نیاز اصلی این تیم برگزاری بازی‌های تدارکاتی است، گفت: شرکت در تورنمنت تایلند قبل از جام ملت های آسیا منطقی نبود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، سیدمحمد ناظم الشریعه، ضمن بیان مطلب فوق به دیدار فینال لیگ برتر فوتسال اشاره کرد و گفت: همه دیدند که کیفیت دیدار برگشت فینال لیگ بهتر از بازی رفت بود و تیم ها کار تاکتیکی بیشتری انجام دادند. ملی پوشان دو تیم هم بهتر از بازی اول عمل کردند. جدا از حاشیه هایی که باعث تاسف است، تمام بازیکنان تلاششان را به کار بردند و محکم و حرفه ای بازی کردند.

سرمربی تیم ملی فوتسال درباره آماده نبودن بعضی از ملی پوشان ادامه داد: نمی خواهم به صورت تک، تک از بازیکنان صحبت کنم ولی باید بگویم عملکرد ملی پوشان در مجموع قابل قبول بود. باید این را در نظر بگیریم که فشار مسابقه هم بالا بود و این روی عملکرد بازیکنان تاثیرگذار است.

ناظم الشریعه با بیان اینکه اردوی بعدی تیم ملی ۲۳ تیرماه برگزار می شود، تصریح کرد: اردوی اول به خوبی برگزار شد و تمام پروتکل های بهداشتی را اجرایی کردیم. حتی برای غذای ملی پوشان هم آشپز داشتیم. همه چیز تحت کنترل بود. با برگزاری اردوها و بازی های تدارکاتی بدن بازیکنان به تدریج آماده می شود. نیاز اصلی ما در این شرایط داشتن بازی تدارکاتی است.

وی تاکید کرد: تورنمنت تایلند را لغو کردیم چون منطقی نبود قبل از جام ملت های آسیا با حریف اصلی خود (تایلند) در این کشور بازی کنیم. همچنین تورنمنت کاسپین به خاطر برنامه های روسیه به زمان دیگری موکول شد. دنبال بازی های تدارکاتی دیگری هستیم تا بتوانیم جایگزین کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال در پایان درباره احتمال بازی با عراق و کویت گفت: عراق تیم خوبی است و در مرحله نهایی جام ملت ها حضور ندارد. بنابراین می توانیم با این تیم بازی کنیم. کویت هم که در جام ملت ها هست ولی احتمال اینکه به این تیم بخوریم خیلی کم است. باید با چند تیم اروپایی هم مذاکره شود تا با آمادگی به جام ملت ها برویم.

بیشتر بخوانید:

احضار مدیران تیم‌های مس سونگون و گیتی پسند به کمیته انضباطی

جاوید: درگیری در رختکن سالن بود

 

 

تگ ها


تیم ملی فوتسال ایران فوتسال لیگ برتر فوتسال محمد ناظم الشریعه