اردوی تیم های ملی کشتی بازهم به تعویق افتاد

بعد از جلسه کادرفنی تیم های ملی با حمید سوریان، تصمیم گیری نهایی درباره اردوی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی به ۱۰ مهرماه موکول شد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، در جلسه امروز فدراسیون کشتی علاوه بر حمید سوریان دبیر فدراسیون، محسن کاوه، محمد بنا و غلامرضا محمدی حضور داشتند، در مورد برنامه های فنی تیم های ملی بزرگسالان بحث، بررسی و تبادل نظر شد.


یکی از مواردی که در این جلسه عنوان شد، موضوع برگزاری اردوهای مقطعی و هدفمند تیم های ملی بر اساس برنامه های اتحادیه جهانی کشتی بود که با توجه به تماس تلفنی رئیس فدراسیون با لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی و تأکید او بر این موضوع که در روز ۱۰ مهرماه به صورت قطعی برگزاری یا عدم برگزاری مسابقات جهانی در سال ۲۰۲۰ اعلام می گردد، مقرر شد علیرغم نظر مساعد فدراسیون نسبت به انجام اردوهای ۴ روزه که قرار بود با هدف همدلی، همفکری،  ارزیابی وضعیت جسمانی، روحی و روانی کشتی گیران برگزار شود، به درخواست و با نظر سرمربیان تیم های ملی این اردوها تا اعلام نظر قطعی اتحادیه جهانی، برگزار نشود. 


همچنین با توجه به در پیش بودن مسابقات گزینشی و بازی های المپیک و تأکید کادر فنی برای برگزاری اردوهای هدفمند مقرر شد، پس از تصمیم گیری نهایی اتحادیه جهانی (۱۰ مهرماه)، بلافاصله جلسه فنی با حضور نایب رئیس فدراسیون و کادرهای فنی در این مورد تشکیل شود.

تگ ها


کشتی