اردوی دو هفته‌ای شاگردان بهداد سلیمی

سرمربی تیم گهر زمین سیرجان از برپایی اردوی دو هفته‌ای وزنه‌برداران این تیم، پیش از حضور در مرحله نهایی لیگ برتر خبر داد....

به گزارش"ورزش سه" به نقل از  مهر، پیکارهای لیگ برتر وزنه برداری امسال در حالی با محدودیت‌های کرونایی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد که بهداد سلیمی قهرمان وزنه برداری جهان و المپیک به عنوان سرمربی تیم گهر زمین سیرجان در این مسابقات حضور یافت.


بهداد سلیمی که سال گذشته در نخستین تجربه سرمربیگری خود در لیگ برتر وزنه برداری با تیم بازار بزرگ ایران به عنوان قهرمانی دست یابد به خبرنگار مهر گفت: مرحله نهایی لیگ اواخر بهمن ماه برگزار می‌شود که جدال قهرمانی در لیگ امسال بین سه تیم مدعی، بسیار حساس و نزدیک است. در همین راستا در نظر داریم تا یک اردوی دو هفته‌ای را در سیرجان برگزار کنیم تا وزنه‌برداران با آمادگی بهتری در مرحله نهایی لیگ روی تخته بروند.


وی در خصوص پیش بینی عملکرد وزنه برداران تیمش در مرحله نهایی لیگ برتر گفت: کیفیت مسابقات تا این مرحله از لیگ برتر بسیار خوب بود، چراکه مدعیان نامدار و مطرح بین سه تیم فولاد، گهر زمین سیرجان و ملی حفاری پخش شده‌اند که این موضوع باعث ارتقای کیفیت و جذابیت لیگ شده است. در نتیجه هر سه تیم می‌توانند رقابت حساس و نزدیکی برای کسب عنوان قهرمانی داشته باشند.


بهداد سلیمی در پایان اظهار داشت: بدیهی است هر تیمی که اشتباهات کمتر و ارنج بهتری در این مرحله داشته باشد، از شانس بیشتری برای قهرمانی برخوردار است. 

مرحله نهایی لیگ برتر در رده سنی جوانان و بزرگسالان از روز ۲۷ بهمن تا ۲ اسفندماه به میزبانی باشگاه ملی حفاری در سالن شهدای اهواز برگزار می‌شود.

تگ ها


بهداد سلیمی وزنه برداری