اردوی ۳۵ روزه حریف تراکتور در بلغارستان

تیم فوتبال النصر قصد دارد جهت کسب آمادگی بالا برای لیگ قهرمانان آسیا و لیگ عربستان، اردویی ۳۵ روزه را در کشور بلغارستان برپا کند....

به گزارش "ورزش سه"، روزنامه الیوم عربستان خبر داد که تیم فوتبال النصر قصد دارد برای برپایی اردوی آماده سازی خود جهت حضور قدرتمند در فصل بعد لیگ حرفه ای عربستان و همچنین کسب آمادگی بالا برای تقابل با تراکتور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، راهی اردوی طولانی مدتی شود.


روزنامه الیوم مقصد النصر برای برپایی این اردو را کشور بلغارستان اعلام کرده و نوشته است کاروان این تیم عربستانی روز پنج شنبه هفته آینده مصادف با اول ماه جولای راهی بلغارستان می شود و زمان این اردو در تاریخ ۴ آگوست به پایان می رسد تا این تیم اردویی ۳۵ روزه را برگزار کند.


این روزنامه سعودی اشاره کرد که مدیریت باشگاه النصر صبح امروز پاسپورت کارمندان اداری و برخی بازیکنان را تحویل داده تا آنها را قبل از شروع تمرینات برنامه ریزی شده برای پنجشنبه آینده آماده کند.


النصر حریف تراکتور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست. دیدار دو تیم در تاریخ ۲۳ شهریور برگزار می شود. کنفدراسیون فوتبال آسیا روز گذشته اعلام کرد که این بازی در زمین بی طرف برگزار می شود.

تگ ها


النصر عربستان عربستان سعودی