اردوی شاگردان خطیبی در تهران

یکی از تیم‌های مدعی برای صعود به لیگ برتر، آلومینیوم اراک است که توانسته با نتایج خوب خود در نیم فصل دوم در جمع تیم‌های بالانشین جدول قرار گیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تا پیش از کوچ رسول خطبیی به اراک و جدایی از ماشین سازی، شاید کم‌تر هوادار فوتبالی تصور می‌کرد که امسال یکی از تیم‌هایی که می‌تواند مدعی صعود به لیگ برتر باشد، آلومینیوم است اما خطیبی و شاگردانش با نتایجی درخشان و بدون شکست در قامت یک مدعی حاضر شدند و خود را در جمع برترین‌های جدول رده بندی قرار دادند. اما در دو هفته گذشته دو شکست متوالی آن‌ها باعث شد تا شانس صعود اراکی‌ها به لیگ برتر کم‌رنگ شود.

هر چند آن‌ها هنوز در جایگاه سوم جدول هستند و ۵۱ امتیاز دارند، اما پس از مس رفسنجان که تقریبا صعودش قطعی شده در جایگاه دوم جدول مس کرمان قرار دارد که ۵۴ امتیازی است و شاگردان خطیبی چشم انتظار امتیاز از دست دادن مسی‌ها هستند تا بتوانند مجددا به جایگاه دوم جدول برسند.

چهار هفته تا پایان لیگ دسته اول باقیمانده و رویارویی با تیم‌های در منطقه خطر سقوط برای آلومینیوم و مس کرمان باعث شده تا هفته‌های سختی انتظار این دو تیم را بکشد؛ البته در هفته ماقبل پایانی این دو تیم مدعی برای صعود به لیگ برتر دیدار رو در رو را خواهند داشت که می‌تواند سرنوشت صعود را رقم بزند.

خطیبی که عزمش برای لیگ برتری کردن آلومینیوم جزم شده است، تیمش را به تهران آورده و اردویی را در پایتخت به پا کرده است تا بتواند با ریکاوری مناسب، تیمش را مهیای ادامه رقابت های لیگ کند؛ جالب آن‌که پس از حواشی فراوان دیدار برابر هوادار، اراکی‌ها در دیدار آخرشان برابر آرمان گهر حتی یک کارت زرد هم نگرفتند و در گزارش ارسال شده از سوی داور، رفتار خوب آلومینیومی‌ها ذکر شده است که نشان می‌دهد خطیبی درباره مسائل روحی و روانی با تیمش کار کرده است.

آن‌ها اولین دیدار حساس خود را باید روز شنبه در بابل برابر رایکا برگزار کنند.

بیشتر بخوانید:
سعادتمند: قرار است با استراماچونی توافق کنیم
پیشکسوت استقلال: استقلال همین الان هم کهکشانی است
حلالی: پرسپولیس در آسیا به مشکل می خورد

تگ ها


دسته یک لیگ یک رسول خطیبی آلومینیوم اراک لیگ آزادگان فوتبال