اردوی گرجستان خارج از چارچوب اعزام‌های ورزشی!

مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به تعلیق مدرسه فوتبال مرتبط با حادثه مرگ دو نوجوان یزدی در گرجستان، اظهار کرد: این سفر مگر این که در قالب نام مدرسه فوتبال انجام شده، هیچ ارتباطی با حوزه ورزش استان ندارد ......

مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به تعلیق مدرسه فوتبال مرتبط با حادثه مرگ دو نوجوان یزدی در گرجستان، اظهار کرد: این سفر مگر این که در قالب نام مدرسه فوتبال انجام شده، هیچ ارتباطی با حوزه ورزش استان ندارد.
 مسعود شریعتی در جمع خبرنگاران در مورد حادثه مرگ دو نوجوان یزدی که در قالب اردوی یک مدرسه فوتبال به تفلیس گرجستان سفر کرده بودند، گفت: تاکنون هیچ مستنداتی مبنی بر این برخورداری این نوجوانان از بیمه ورزشی یا شرکت در مسابقات ورزشی پیدا نشده است.
وی، این که از عنوان مدرسه فوتبال سوء استفاده شده باشد را تخلف عنوان کرد و در این رابطه از تعلیق مدرسه فوتبال مذکور تا رسیدگی کامل دادگستری به این پرونده خبر داد.
شریعتی با بیان این که قطعاً این اتفاق هیچ ارتباطی با ورزش استان ندارد، اظهار کرد: این اردو در چارچوب اعزام‌های ورزشی اتفاق نیفتاده و هیچ برنامه ورزشی نیز در این سفر روی نداده است. بنا به اظهارنظر والدین این کودکان در قالب اردوی تفریحی به این سفر رفته‎‎اند و علاوه بر این نیز هیچ مربی ورزشی همراه با ان‌ها نبوده است، پس ارتباط دادن این افراد با ورزش کار درستی نیست و می‌تواند موجب ریزش علاقمندان به ورزش شود.

تگ ها


فوتبال