اردو در قطر و امارات منتفی؛ در کیش اردو می‌زنیم

تلاش برای گرفتن مجوز پروازی از کیش به منامه برای تیم ملی آغاز شده است تا تیم ملی با پرواز اختصاصی کیش ایر راهی محل برگزاری بازی های باقی مانده مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در گروه C شود....

به گزارش "ورزش سه"، هم چنین محل اقامت تیم ملی در کیش مشخص شده است؛ هتل داریوش؛ آنطور که عزیزی خادم – رییس فدراسیون فوتبال گفته است تیم ملی از ۴ خرداد در هتل داریوش کیش اردو می زند و ۱۰ همین ماه راهی منامه می شود. با این اوصاف برپایی اردوی تدارکاتی تیم ملی پیش از سفر به بحرین در قطر یا امارات منتفی شده است. پیش از این وزارت ورزش و جوانان اعلام کرده بود می تواند به برپایی اردوی تدارکاتی تیم ملی در قطر یا امارات کمک کند. البته اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی اعلام کرده بود در صورتی که امکانات برای میزبانی از تیم ملی در کیش مهیا باشد مشکلی با برپایی اردوی تدارکاتی در کیش ندارد و یکی از تاکیدات او این است که زمین استادیوم المپیک کیش به هنگام برگزاری اردوی تدارکاتی تیم ملی شرایط مساعدی دارد که گویی تلاش ها برای بهبود وضعیت چمن استادیوم در حال انجام است.

با پیش بینی و برنامه ریزی کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم های بحرین – ایران – عراق – کامبوج و هنگ کنگ چهار دیدار باقی مانده خود در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ را خرداد ماه در شهر منامه و در دو استادیوم این شهر انجام خواهند داد. بحرینی در سال ۲۰۱۶ میزبان جام ملت های جوانان بودند و در سال ۲۰۲۲ نیز جام ملت های نوجوانان آسیا را با حضور ایران برگزار خواهند کرد. در سال ۲۰۱۶ تیم ملی جوانان ایران در منامه به عنوان سومی جام ملت ها دست یافت و به جام جهانی جوانان صعود کرد.

تگ ها


تیم ملی ایران فوتبال