ارزش افزوده تبریزی!

حقیقتاً نوشتن طنز در مورد این روزهای استقلال کار دشواری است. خودشان طوری طنز نتیجه می‌گیرند که آدم نمی‌داند باید بخندد یا گریه کند!...

حقیقتاً نوشتن طنز در مورد این روزهای استقلال کار دشواری است. خودشان طوری طنز نتیجه می‌گیرند که آدم نمی‌داند باید بخندد یا گریه کند!

به گزارش مدال، حقیقتاً نوشتن طنز در مورد این روزهای استقلال کار دشواری است. خودشان طوری طنز نتیجه می‌گیرند که آدم نمی‌داند باید بخندد یا گریه کند! نمونه‌اش همین تبریزی. طوری باز‌ی می‌کند که صدای احمد مومن‌زاده هم باید در بیاید. نه گل می‌زند، نه گل می‌سازد، نه پاس می‌دهد و نه توپ نگه می‌دارد. باز گرو یک توپی آن جلو نگه می‌داشت. یک دعوایی راه می‌انداخت. گرو که سهل است. احمد مومن‌زاده هم در قیاس با تبریزی گزینه بهتری به نظر می‌رسد. منظورم احمد مومن‌زاده فعلی است که چندین سال قبل از فوتبال خداحافظی کرد. احتمالاً مومن‌زاده شانس بیشتری برای زدن گل دارد تا مرتضی تبریزی! تنها ارزش افزوده‌ای که مرتضی تبریزی نسبت به دیگر مهاجمان گلزن یا گل‌نزن استقلال داشته این است که او روی نیمکت به کولمن استقلال شوت زده ولی بقیه نه! در حقیقت شاید همه مهاجمان استقلال عکس با شورت ورزش یا جام آقای گلی داشته باشند اما کسی عکسی با کولمن ورزشی شوت شده ندارد غیر از آق مرتضی!
نتیجه اخلاقی: کسی که توانسته مرتضی تبریزی را به استقلال چهار میلیارد تومان بیندازد قطعاً می‌تواند در قطب جنوب و شمال به اسکیموها یخچال هم بفروشد آن‌هم به دو هزار برابر نرخ استاندارد جهانی!

 

بیشتر بخوانید:

مرد ایتالیایی در آزمون/ استرا از کلاه جادویی مهاجم بیرون می‌آورد؟

تگ ها


باشگاه استقلال مهاجم استقلال مرتضی تبریزی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال