ارزش ستاره مد نظر یونایتد مشخص شد: 90 میلیون یورو!

کای هاوارتز هافبک مستعد و جوان بایرلورکوزن که مورد توجه باشگاه‌های بزرگ آلمان و اروپا از جمله باشگاه منچستریونایتد قرار گرفته، از سوی باشگاه آلمانی ارزش‌گذاری شد....

کای هاوارتز هافبک مستعد و جوان بایرلورکوزن که مورد توجه باشگاه‌های بزرگ آلمان و اروپا از جمله باشگاه منچستریونایتد قرار گرفته، از سوی باشگاه آلمانی ارزش‌گذاری شد.

به گزارش مدال، باشگاه بایرلورکوزن روی ستاره جوان خود قیمت 90 میلیون یورویی برای مشتریان گذاشت. «کای هاوارتز» که فصل گذشته در بوندسلیگا 34 گل به ثمر رساند، تنها 20 سال سن دارد و تیم‌های بزرگ اروپایی حالا به دنبال او هستند.

لورکوزن این تابستان اجازه جدایی او را نداد اما مسئولان این باشگاه به خوبی می‌دانند که بیشتر از این نمی‌توانند او را در تیم خود نگاه دارند و به همین دلیل نیز به فکر کسب درآمد از او افتاده‌اند.

هاوارتز تا سال 2022 با لورکوزن قرارداد دارد اما خودش هم گفته که شاید در تابستان راهی تیمی جدید شود. این در حالی‌ست که هاوارتس از مدت‌ها پیش در رادار باشگاه منچستریونایتد قرار داشته و شیاطین‌سرخ حالا با خیالی آسوده برای جذبش اقدام خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:

اولین خروجی یوونتوس در زمستان مشخص شد؟

تگ ها


کای هاورتز بایرلورکوزن منچستریونایتد شیاطین سرخ اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان بوندسلیگا کای هاورتز بایر لورکوزن منچستر یونایتد Bundesliga لیگ برتر فوتبال