ارزش قرارداد ۵ساله مسی با سیتی: ۷۰۰میلیون یورو

نشریه بریتانیایی دیلی رکورد مدعی شد لیونل مسی با باشگاه منچسترسیتی بر سر مفاد مالی قرارداد احتمالی به توافق رسیده و مبلغ این قرارداد پنج ساله، ۷۰۰ میلیون یورو خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نشریه بریتانیایی دیلی رکورد مدعی شد لیونل مسی با باشگاه منچسترسیتی بر سر مفاد مالی قرارداد احتمالی دو طرفه به توافق رسیده و اگر در نهایت مسی موفق شد در دعوای حقوقی فعلی با بارسا پیروز شده و برای پیوستن به سیتی چراغ سبز دریافت کند، با تیم انگلیسی قراردادی پنج ساله امضا خواهد کرد که به موجب آن رویهم رفته ۷۰۰ میلیون یورو عایدی مالی خواهد داشت.

علاوه بر این گفته می شود بخشی از سهام سیتی فوتبال گروپ، مالک باشگاه منچسترسیتی، به لیونل مسی پیشنهاد شده و انتظار می رود او سه سال بعد از حضور در سیتی به آمریکا رفته و دو سال را هم با پیراهن تیم خواهرخوانده سیتی، نیویورک اف‌سی بازی کند. تیمی آمریکایی که مالکیتش در اختیار سیتی فوتبال گروپ است.

دیلی رکورد مدعی است بخشی از سهام مدیریتی سیتی فوتبال گروپ به مسی پیشنهاد داده شده تا خیال مالکین اهل ابوظبی این گروه از راضی کردن او راحت باشد. اما رکورد می گوید با توجه به پیچیدگی‌هایی که اخیراً در محاسبات درصد سهام مدیریتی سیتی فوتبال گروپ بوجود آمده ممکن است مسی با این بخش از پیشنهاد موافقت نکرده و خواهان آن شود که معادل این مبلغ هم به صورت نقد به او پرداخت شود. در هر صورت کل مبالغ پرداختی به مسی در این دوره پنج ساله به حدود ۷۰۰ میلیون یورو بالغ خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

در منچسترسیتی درباره لئو مسی صحبت نکرده ایم

واکنش باشگاه اینتر به شایعه جذب لیونل مسی

 

 

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان منچستر سیتی بارسلونا فوتبال