ارسال بسته‌های تمرینی به خانه المپین‌ها

نخستین مرحله تمرینات کمپ مجازی المپیک ۲۰۲۰ بعد از ارسال بسته‌های لوازم تمرینی به المپین‌ها برگزار می شود.&#۱۶۰;...

به گزارش مدال و به نقل از کمیته ملی المپیک، همانطور که پیش از این کمیته ملی المپیک وعده داده بود، نخستین مرحله تمرینات کمپ مجازی المپیک ۲۰۲۰ شنبه ۲۴ خرداد از طریق اینستاگرام کمیته ملی المپیک برگزار می شود. 


پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی در این خصوص گفت: در پی شیوع ویروس کرونا کمپ تمرینات مجازی المپیک ۲۰۲۰ توسط مرکز نظارت بر تیم های ملی طراحی و با همکاری آکادمی ملی المپیک ارائه می شود.


وی ادامه داد: به همین منظور  روز شنبه ۲۴خرداد جلسه نخست تمرینات کمپ مجازی در ساعت ۱۱ تا ۱۲ برگزارمی شود و در روزهای  دوشنبه ۲۶ خرداد، یکشنبه اول تیرماه،  سه‌شنبه سوم تیرماه ، شنبه ۷ تیر، دوشنبه ۹ تیر و چهارشنبه ۱۱ تیرماه جلسات بعدی نخستین مرحله از تمرینات کمپ مجازی  المپیک ۲۰۲۰  برگزار خواهد داشت.


فخری افزود: از سوی مرکز نظارت بر تیم‌های ملی، بسته‌های لوازم تمرینی شامل دمبل، دیسک تعادلی، انواع کش های تمرینی، نردبان تمرین و مت یوگا تهیه و به فدراسیون‌هایی که موفق به کسب سهمیه المپیک توکیو شده‌اند ارسال تا در اختیار ۵۲ ورزشکاران المپیکی ۲۰۲۰ قرار گیرد.


رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی گفت: قهرمانان و عموم مردم می توانند از برنامه های تمرینی این طرح که توسط کارشناسان و متخصصان حوزه ورزش قهرمانی ارائه می شود از طریق  صفحه اینستاگرام کمیته ملی المپیک بهره مند شوند.

بیشتر بخوانید:

سلطانی‌فر: اولویت اصلی سلامتی ورزشکاران است

تاکید سلطانی فر بر پیگیری تمرینات المپین‌ها

 

 

تگ ها


کمیته المپیک المپیک