ارسال رونوشت شکایت قلعه‌نویی از تراکتورسازی به فیفا و AFC

سرمربی پیشین تراکتورسازی پس از شکایت از این باشگاه به فدراسیون فوتبال، رونوشت آن را برای فیفا و کنفدراسیون فوتبال ارسال کرد ......

سرمربی پیشین تراکتورسازی پس از شکایت از این باشگاه به فدراسیون فوتبال، رونوشت آن را برای فیفا و کنفدراسیون فوتبال ارسال کرد.

حمید توسلی وکیل امیر قلعه نویی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم با اشاره به شکایت این مربی از باشگاه تراکتورسازی تبریز عنوان کرد: متأسفانه مبلغ زیادی از قرارداد موکل در یک سال و نیمی که به عنوان سرمربی تیم در باشگاه تراکتورسازی تبریز حضور داشت، پرداخت نشده است.

وی با بیان اینکه موکلش از بابت لیگ پانزدهم و شانزدهم حدود یک میلیارد تومان از باشگاه تراکتورسازی تبریز طلب دارد گفت: جالب اینکه مسئولان باشگاه تراکتورسازی تبریز، نه تنها مطالبات آقای قلعه نویی را نداده اند بلکه از ارسال نامه فسخ قرارداد موکل به هیئت فوتبال استان به منظور دریافت برگه خروج نیز امتناع کردند.

وکیل امیر قلعه نویی با بیان اینکه موکلش مجبور شده خودش 10 میلیون تومان بابت دریافت برگه خروج از استان پرداخت کند تا بتواند با باشگاه ذوب اهن اصفهان قرارداد ببندد افزود: بر همین اساس و با توجه به پرداخت نشدن مطالبات، موکل از باشگاه تراکتورسازی تبریز به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرده است.

توسلی تصریح کرد: فعلا منتظر تصمیم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص شکایت آقای قلعه نویی هستیم، ضمن اینکه رونوشتی از شکایت موکل به فیفا و AFC ارسال شده است.

وی با بیان اینکه بحث شکایت به فیفا و AFC مطرح نیست، به تسنیم گفت: با توجه به اینکه قلعه نویی به عنوان یک فرد ایرانی در فوتبال ایران مشغول فعالیت است طبق موازین قانونی نمی تواند به مجامع بین المللی شکایت کند و این رونوشت به منظور اطلاع فیفا و AFC در اختیار آنها قرار گرفته است.

تگ ها


اخبار روز Tractor فوتبال