ارسال صورت‌های مالی استقلال و پرسپولیس به سازمان فرابورس

مسئول پیگیری واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تهران اعلام کرد که صورت‌های مالی سال‌های ۹۵، ۹۶ و ۹۷ پرسپولیس و استقلال تهران به سازمان فرابورس فرستاده شده است....

به گزارش مدال، تقی‌زاده مسئول پیگیری واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تهران گفت: در دو ماه گذشته هشت جلسه منظم و مستمر با حضور مدیران عامل پرسپولیس و استقلال تهران و مدیران سازمان بورس و فرابورس و همینطور سازمان خصوصی سازی برگزار کرده‌ایم.

معاون وزیر ورزش و جوانان درباره محتوای جلسات و ارتباط آن با روند واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تهران گفت: گردشکار تمامی جلسه‌ها که در اختیار وزیر ورزش و جوانان هم گذاشته می‌شود بررسی چگونگی وضع روش واگذاری شرکت‌های فرهنگی پرسپولیس و استقلال تهران است و هدف ما تسریع در این بخش است.

تقی‌زاده درباره مبنای واگذاری دو باشگاه گفت: روش‌های مختلفی به بحث گذاشته شده است و توسط کارشناسان دو سازمان بورس و اوراق بهادار و خصوصی سازی دنبال می‌شود ولی برند دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تهران مبنای اصلی واگذاری خواهد بود و خوشبختانه شفافیت مالی، حسابرسی قانونی و سامان یافتن وضعیت مالیاتی دو باشگاه وضعیت خوبی را برای واگذاری ایجاد کرده و هم اکنون صورت های مالی سال‌های ۹۵ ، ۹۶ و ۹۷ پرسپولیس و استقلال تهران به سازمان فرابورس فرستاده شده است.

معاون وزیر ورزش و جوانان افزود: همانطور که آقای سلطانی فر هم از مدیرعامل و هیات مدیره پرسپولیس و استقلال تهران خواستند نسبت به تسریع روند واگذاری و خصوصی شدن دو باشگاه اهتمام بیشتری داشته باشند ما هم با کمک مدیران و کارشناسان سازمان بورس و سازمان خصوصی سازی درصدد هستیم هر چه سریعتر روند خصوصی سازی دو باشگاه انجام گیرد.

اخبار مرتبط:

جلسه واگذاری سرخابی‌ها برگزار شد/ تصمیم‌گیری در مورد کارگزار بورس

تگ ها


واگذاری استقلال و پرسپولیس واگذاری استقلال واگذاری پرسپولیس استقلال پرسپولیس واگذاری سرخابی ها پرسپولیس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال