ارسال نامه هشدارآمیز به یونایتد؛ معاوضه لوکاکو و دیبالا منتفی می‌شود؟

آژانس نقل‌وانتقالاتی سابق پائولو دیبالا امروز هشداری جدی به مسئولان باشگاه منچستریونایتد داد، هشداری که می‌تواند برای طرفین گران و به قیمت منتفی شدن معاوضه لوکاگو و دیبالا تمام شود....

آژانس نقل‌وانتقالاتی سابق پائولو دیبالا امروز هشداری جدی به مسئولان باشگاه منچستریونایتد داد، هشداری که می‌تواند برای طرفین گران و به قیمت منتفی شدن معاوضه لوکاگو و دیبالا تمام شود.

به گزارش مدال؛ چند هفته پیش بود که شایعه مبادله «پائولو دیبالا» و «روملو لوکاکو» بین دو باشگاه منچستریونایتد و یوونتوس حسابی داغ شد اما حالا رسانه‌های ایتالیایی خبر از مشکل جدیدی داده‌اند که می‌تواند این انتقال را کاملاً منتفی کند!

بر اساس ادعای «گاتزتا دلو اسپورت»، آژانس نقل‌وانتقالاتی سابق ستاره آرژانتینی با ارسال نامه‌ای به شیاطین‌سرخ هشدار داد که در صورت جذب این بازیکن ممکن است به پرداخت 40 میلیون یورو محکوم شوند.

شرکت طرف قرارداد دیبالا یعنی شرکت «Star Image» اکنون در کشاکش یک پرونده حقوقی با ستاره پائولو قرار دارد چرا که ستاره آرژانتینی بدون پرداخت جریمه و به صورت یک‌طرفه در سال 2017، قرارداد خود را با این شرکت فسخ کرد. این در حالی‌است که مدت قرارداد دیبالا با این آژانس نقل و انتقالاتی 10 ساله بود و او قانوناً مرتکب خلاف شده است. به این ترتیب در صورت تایید شدن اتهام «پائولو دیبالا»، مهاجم آرژانتینی و باشگاهش به پرداخت 40 میلیون یورو محکوم خواهند شد.

این ماجرا حالا ممکن است باعث عقب‌نشینی شیاطین سرخ شود که در آن صورت، انتقال لوکاکو به یوونتوس نیز به بن‌بست خواهد رسید.

بیشتر بخوانید:

اینتر دست از سر لوکاکو برنمی‌دارد