Banner

ارسلان – تبریزی؛ زوج خط حمله استقلال مقابل الاهلی

گفته می‌شود حتی اگر مهدی قائدی مجوز کادر پزشکی برای بازی دریافت کند فرهاد مجیدی سرمربی استقلال برنامه ای برای استفاده از او در ترکیب اصلی نخواهد داشت...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی قائدی بعد از چند روز فیزیوتراپی و دوری از تمرینات گروهی امروز در کویت تست پزشکی سرنوشت سازی را پشت سر می گذارد تا شرایطش برای حضور در دومین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شود. برترین گلزن این فصل آبی ها که در اربیل به سرنوشت شیخ دیاباته دچار شد در حالی با کاروان استقلال به کویت رفت که کادر پزشکی امیدوار است با ریکاوری و تمرینات اختصاصی مهاجم بوشهری به الاهلی برسد.


با این وجود از اردوی این تیم در کویت خبر می رسد حتی اگر مهدی قائدی مجوز کادر پزشکی برای بازی دریافت کند فرهاد مجیدی سرمربی استقلال برنامه ای برای استفاده از او در ترکیب اصلی نخواهد داشت چون در یکی دو روز گذشته روی استفاده از زوجی جدید و ذوب آهنی در ترکیب اولیه مقابل الاهلی حساب باز کرده است.


ارسلان – تبریزی؛ زوجی هستند که فرهاد برای استفاده از آنها در خط حمله برای بازی فردا برنامه دارد و در صورتی که قائدی به بازی برسد از مهاجم گلزن و بوشهری خود در نیمکت بهره خواهدبرد تا برای دقایقی در نیمه دوم بهره ببرد در غیر این صورت روی سلامت او برای بازی های حساس پیش رو در رقابت های داخلی ریسکی انجام ندهد.

بیشتر بخوانید:

مدافع ملی پوش الاهلی دیدار با استقلال را از دست داد

غیبت مجیدی در نشست خبری قبل از بازی با الاهلی

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال الاهلی الاهلی-استقلال AFC Champions League فوتبال