ارغوان: مثل مردم عادی در ژاپن سوار اتوبوس شدیم!

این روزها نه تنها بحث قهرمانی جام باشگاه های آسیا و قهرمانی غیر قابل پیش بینی پتروشیمی داغ است بلکه حواشی هم از آنچه بر تیم ملی در راه بازی های آسیایی و انتخابی جام جهانی گذشته شنیده می شود ......

این روزها نه تنها بحث قهرمانی جام باشگاه های آسیا و قهرمانی غیر قابل پیش بینی  پتروشیمی داغ است بلکه حواشی هم از آنچه بر تیم ملی در راه بازی های آسیایی و انتخابی جام جهانی گذشته شنیده می شود.

به گزارش مدال، روزبه ارغوان در مورد قهرمانی پتروشیمی در جام باشگاه های آسیا می گوید: برای هیچ کس قابل باور نبود، حتی خودمان هم در ابتدای مسابقات تصور نمی کردیم. تا لحظه آخر به دلیل برخی اتفاقات باشگاه مشکل اعزام داشتم که در نهایت با حمایت چند مدیر باشگاه و فدراسیون راهی مسابقات شدیم و توانستیم با دست خالی اما با یکدلی قهرمان شویم.

ارغوان درباره پاداش قهرمانی اظهار داشت: 200 هزار دلار پاداش قهرمانی هنوز به حساب باشگاه واریز نشده تا به ما هم داده شود.

ملی پوش بسکتبال در پاسخ به این سوال که آیا در شآن تیم ملی پوشان بسکتبال بود که مانند مردم عادی در ژاپن سوار اتوبوس شوند؟ پاسخ داد: این اتفاق برای این افتاد که هزینه صرف غذا در هتل به دلیل نوسانات ارزی واقعا بیش از اندازه بالا بود و ما هر روز به رستوران های اطراف برای صرف غذا می رفتیم. یک روز که به رستوران ایرانی می رفتیم مثل مردم عادی سوار اتوبوس شدیم و مشکلی پیش نیامد. آنجا اتوبوس ها خلوت و کسی مارا نشناخت. همه روی صندلی خیلی باکلاس(با خنده) نشستیم و دردسری نداشتیم.

تگ ها


بسکتبال