ارلینگ هالند؛ رئال حق دارد عاشقت باشد(عکس)

وقفه دو ماهه رقابت های بوندسلیگا هم نتوانسته ارلینگ هلند را از فرم فوق العاده خود دور کند....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از عملکرد فوق العاده ارلینگ هالند در ترکیب سالزبورگ بسیاری از تیم‌های بزرگ اروپایی خواهان جذب این بازیکن بودند. حتی گفته شد که این ستاره نروژی در آستانه پیوستن به منچستریونایتد قرار دارد اما او نهایتاً دورتموند را به عنوان چالش جدید خود انتخاب کرد.

عملکرد خیره کننده هالند در ترکیب زنبور ها نیز ادامه داشت. او پیش از تعلیق رقابت ها با دلیل شیوع ویروس کرونا در ۸ بازی بوندسلیگا برای دورتموند ۹ گل به ثمر رساند تا نوید ظهور یک فوق ستاره بزرگ را در دنیای فوتبال داده باشد.

در حالی که بسیاری احتمال می دادند با توجه به تعطیلی دو ماهه رقابت‌ها، هالند کمی از فرم قبلی خود فاصله بگیرد اما این اتفاق رخ نداد و او در بازی حساس امروز تیمش مقابل شالکه گل اول تیم لوسین فاوره را به ثمر رساند.

ارلینگ هالند حالا در ۱۲بازی ابتدایی خود برای دورتموند در تمام رقابت ها ۱۳ گل به ثمر رسانده است. تنها کلاوس ماتیشک برای وردربرمن در سال ۱۹۶۵ به چنین رکوردی در تاریخ برای تیم های آلمانی رسیده بود. هالند در اولین بازی خود در بوندسلیگا، جام حذفی آلمان، لیگ قهرمانان اروپا، دربی روهر و حتی بازگشت فوتبال برای زنبورها گلزنی کرده است.

نکته جالب دیگر درباره پدیده نروژی این که او در مهم‌ترین تورنمنت فوتبال باشگاهی در اروپا یعنی چمپیونزلیگ تنها به انجام ۷ بازی احتیاج داشت تا موفق به ثبت ۱۰ گل شود. او همچنین بعد از تنها ۹ بازی به آمار ۱۰ گل در بوندسلیگا رسید و حالا این شما و این آمار حیرت انگیز پسر نروژی در سال ۲۰۲۰ بوندسلیگا: "۹ بازی، ۱۰ گل و ۱۰ پاس گل"

این آمار بیش از هر چیز دیگری می تواند رئال مادرید را قانع کند که برای جذب این بازیکن دست به هر کاری بزند و شاید هر مبلغی را بپردازد.

تگ ها


بروسیا دورتموند ارلینگ هالند رئال مادرید