ارلینگ هالند: بایرن مونیخ سال‌هاست از دیگران جدا شده

ارلینگ هالند، ستاره نروژی دورتموند مدعی شد هدفش کسب عنوان قهرمانی با لباس این باشگاه است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از ارائه نمایش های فوق العاده در لیگ قهرمانان با لباس سالزبورگ، این دورتموند بود که زودتر از سایر رقبا موفق به توافق با مینو رایولا برای خرید ارلینگ هالند شد و این ستاره ۲۰ ساله در فصل زمستان به دورتموند پیوست. ارلینگ هالند در همان بدو ورود عملکرد درخشانی ارائه داد و موفق شد در مجموع در ۱۵ بازی ابتدایی ۱۳ گل به ثمر برساند. علیرغم وجود پیشنهادهایی از تیم های بزرگ مانند منچستریونایتد و رئال مادرید، ارلینگ هالند فعلا قصد جدایی از دورتموند ندارد.

ارلینگ هالند گفت: "من تا سال ۲۰۲۴ با تیم دورتموند قراردادی طولانی مدت دارم. در هر صورت هدف بزرگ من کسب عنوان قهرمانی در لباس دورتموند و جشن گرفتن موفقیت های درخشان در کنار هواداران این تیم است. دورتموند برای خرید بازیکن جوانی مثل من رقم هنگفتی پرداخت کرده و من می خواهم خودم را ثابت کرده و به باشگاه نشان بدهم در این رابطه تصمیم آنها درست بوده است.

ما از کیفیت لازم برای کسب عنوان فهرمانی در بوندسلیگا برای فصل بعد برخوردار هستیم، اما صحبت کردن به تنهایی برای کسب موفقیت کافی نیست. بایرن خود را با ثبات فوق العاده در این سالها نسبت به دیگر رقبا متمایز کرده است."

بیشتر بخوانید:
ساری: مقابل رم با زیر ۲۳ ساله‌ها بازی می‌کنیم
زلاتان: من مثل بنجامین باتن هستم، همیشه جوان!
نگرانی سرمربی میلان از برنامه فصل بعد

تگ ها


بروسیا دورتموند بایرن مونیخ ارلینگ هالند فوتبال جهان Erling Håland بورسیا دورتموند Bundesliga فوتبال