ارلینگ هالند برای بارسلونا شرط گذاشت

ستاره نروژی دورتموند تیم های بزرگی را خوهان خود می بیند که یکی از آنها بارسلوناست....

به گزارش "ورزش سه"، مدیران باشگاه بارسلونا ماه گذشته با معرفی رسمی ژاوی هرناندز به عنوان سرمربی جدید خود، امیدوار هستند فصلی نو در تاریخ این باشگاه با این مربی ۴۱ ساله رقم بزنند. آنها به این منظور قصد دارند تیم تحت‌هدایت او را تقویت کنند تا آبی‌واناری‌ها دوباره به روزهای اوج خود بازگردند و برای کسب جام‌ها بجنگند.

مشکلات اقتصادی اجازه نمی دهد زمستان امسال بارسا تحول خاصی را به خود ببیند ولی تابستان پیش رو شاید شرایط متفاوت باشد. رویای خوان لاپورتا رئیس بارسلونا جذب ارلینگ هالند است. او به واسطه دوستی صمیمانه با مینو رایولا مدیر برنامه های این بازیکن خوشبین است تابستان بعد بتواند بالاتر از دیگر تیم های خواهان هالند قرار گرفته و او را به خدمت بگیرد اما در این میان پول شاید مشکل اصلی نباشد.

قیمت انتقال هالند بین ۷۵ تا ۹۰ میلیون یورو پیش بینی می شود و کمیسیون مینو رایولا را نیز باید به آن اضافه کرد اما بارسا برای اینکه دست بالاتر را داشته باشد، ابتدا باید به مهمترین هدف ورزشی خود در فصل جاری یعنی کسب سهمیه لیگ قهرمانان برسد.

طبق ادعای دیاریو اسپورت، هالند برای بارسا یک شرط گذاشته و آن کسب سهمیه لیگ قهرمانان است. هالند تنها در شرایطی پیشنهاد بارسا را جدی خواهد گرفت که این باشگاه فصل بعد در چمپیونزلیگ حاضر باشد. تیم تخت هدایت ژاوی پس از ۱۶ بازی در رده هشتم قرار دارد و در شش امتیازی رتبه چهارم یعنی اتلتیکو است.

لازم به ذکر است که بارسا از لیگ قهرمانان فصل جاری نیز کنار رفت و زمستان باید در پلی آف لیگ اروپا به مصاف ناپولی برود.

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند بارسلونا