ارلینگ هالند؛ سوژه دوئل بعدی رئال مادرید و PSG

به نظر می‌رسد که جذب ارلینگ هالند سوژه جدیدی برای دوئل بین رئال مادرید و پاری سن ژرمن در نقل و انتقالات تابستانی بعدی خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، قطعا پر سر و صداترین شایعه نقل و انتقالاتی که در تابستان امسال مطرح شد به اخبار پیرامون علاقه رئال مادرید به جذب کیلیان امباپه بازمی‌گشت. تقریباً می‌توان گفت از ابتدا تا پایان نقل و انتقالات شایعات زیادی در رابطه با ستاره فرانسوی و احتمال پیوستن او به بلانکوس شنیده شد اما مقاومت پاری‌سن ژرمن به ماندگار شدن امباپه در پارک دو پرنس منجر شد.

اما به طور قطع رئال مادرید بیخیال جذب امباپه نخواهد شد و گفته می‌شود که آنها قصد دارند در ژانویه کارهای انتقال این بازیکن به سانتیاگو برنابئو را نهایی کنند. این در حالی است که پاری‌سن‌ژرمن نیز قصد دارد هر طور که شده قرارداد ستاره فرانسوی را تمدید کند تا مانع از جدایی رایگان او شود؛ موضوعی که قطعاً مثل این تابستان دوئل جالب توجهی را بین این دو باشگاه رقم خواهد زد.

اما امباپه تنها چالش بین دو باشگاه رئال مادرید و پاری سن ژرمن نخواهد بود. بر اساس شایعات ارلینگ هالند یکی دیگر از اهداف مهم نقل و انتقالاتی رئال مادرید محسوب می‌شود و حتی برخی گزارش ها در هفته های اخیر حاکی از آن بوده که باشگاه اسپانیایی با این بازیکن به توافقاتی نیز دست یافته است. در همین حال آاس مدعی شده که PSG نیز به شکل جدی شرایط جذب ستاره نروژی را بررسی می کند و به احتمال فراوان در تابستان آینده ارلینگ هالند سوژه دیگری برای تقابل نقل و انتقالاتی این دو باشگاه خواهد بود.

تگ ها


پاری سن ژرمن ارلینگ هالند کیلیان امباپه بروسیا دورتموند فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال