ارلینگ هالند: هنوز هم می توانم خیلی بهتر باشم

ارلینگ هالند گفت: از دریافت جایزه بهترین بازیکن این مسابقه خوشحالم، اما احساس می کنم هنوز هم می توانم خیلی بهتر عمل کنم...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دورتموند در دیدار رفت لیگ قهرمانان در خانه مقابل پاری سن ژرمن با دو گل ارلینگ هالند به برتری دست یافت تا از شانس بالایی برای صعود به دور بعدی برخوردار باشد. ارلینگ هالند که در پایان جایزه بهترین بازیکن زمین را نیز دریافت کرد، نتیجه ۱-۲ را خطرناک توصیف کرده و مدعی شد پاری سن ژرمن هنوز فرصت صعود دارد.

ارلینگ هالند گفت: "من از دریافت جایزه بهترین بازیکن این مسابقه خوشحالم، اما احساس می کنم هنوز هم می توانم خیلی بهتر عمل کنم. من باید در سطح بالاتری بازی کرده، باید تلاش بیشتری از خود نشان دهم تا باز هم بتوانم پیشرفت کنم. کسب این نتیجه بسیار خطرناک است، زیرا پاری سن ژرمن تیم قدرتمندی در اختیار داشته و هنوز این فرصت را داراست تا در بازی برگشت در مسیر صعود قرار گیرد."

الکس ویتسل، ستاره بلژیکی دورتموند نیز بعد از بازی گفت: "ارلینگ هالند یک گلزن بوده، فقط ۱۹ سال سن دارد و واقعا یک استعداد فوق العاده محسوب می شود. من فکر می کنم هالند به یک ستاره بزرگ در آینده تبدیل خواهد شد. هالند فضای زیادی برای پیشرفت دارد. ما امیدواریم که تا آنجا که ممکن است او در دورتموند بماند، اما واضح است که هالند تبدیل به بازیکنی بزرگ خواهد شد."

بیشتر بخوانید:

دورتموند ۲ پاری سن ژرمن 1؛ معجره هالند ادامه دارد

با ارلینگ هالند، مسی و رونالدو را فراموش کنید!

 

 

تگ ها


فوتبال جهان پاری سن ژرمن بورسیا دورتموند بورسیا دورتموند-پاری سن ژرمن UEFA Champions League فوتبال