ارلینگ هالند: برای پیشرفت به امباپه نگاه می کردم

کیلیان امباپه، ستاره جوان پاری سن ژرمن الهام بخش ارلینگ هالند بوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از دروانی درخشان در سالزبورگ، ارلینگ هالند شروع موفقی در دورتموند داشته و بسیاری او را یکی از نامزدهای قطعی جوایز فردی فوتبال در سال های آتی می دانند. ارلینگ هالند ضمن تمجید از کیلیان امباپه، مدعی شد در روزهای پیشین گلزنی های این بازیکن در لیگ فرانسه را الگوی خودش قرار داده است.

ارلینگ هالند در مصاحبه با وب سایت رسمی بوندسلیگا گفت: "من همیشه با خودم می گفتم که رویایم تبدیل شدن به یکی از بهترین بازیکنان جهان است. من در جوانی می دانستم که کیفیت بالایی دارم، اما خبر داشتم که مسیری خیلی طولانی پیش رو دارم. وقتی اولین قرارداد حرفه ایم را در براین امضا کردم، با خودم فکر کردم اتفاق خوبی رقم خورده، اما از طرف دیگر امکانی برای مقایسه با دیگران وجود ندارد.

همچنین زمانی که من در سالزبورگ کارم رو شروع کرده و موفق به گلزنی در این تیم می شدم، تصمیم گرفتم واقع گرا باشم و کیلیان امباپه را نگاه کنم. او همیشه موفق به گلزنی شده و در لیگ فرانسه چنین کاری می کند، پس در فوتبال همیشه می توانید به یک سطح بالاتر برسید."

آلف اینگ هالند، پدر ارلینگ مدافع و هافبک تیم هایی چون منچسترسیتی و لیدز یونایتد بوده و سابقه فراوانی در ترکیب تیم ملی نروژ دارد.

ارلینگ هالند در مورد مقایسه شدن با پدرش گفت: "هنوز به جایگاه پدرم نرسیده ام. او ۳۴ بار برای تیم ملی نروژ به میدان رفته و من فکر می کنم بیش از ۲۰۰ بار سابقه حضور در لیگ برتر انگلیس داشته باشد، بنابراین من هنوز با پدرم فاصله دارم."

بیشتر بخوانید:

افزایش ۱۵ میلیون یورویی هالند پس از درخشش خیره‌کننده‌ در دورتموند

دورتموند 5 یونیون برلین 0؛ درخشش هالند ادامه دارد

 

 

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه ارلینگ هالند فوتبال جهان Erling Håland بورسیا دورتموند Bundesliga فوتبال