ارنستو والورده: باید اشتباهاتمان را تصحیح کنیم

سرمربی بارسلونا پس از باخت مقابل لوانته گفت: می‌دانستیم آن‌ها خطرناک هستند و بازی سختی پیش رو داریم....

به گزارش خبرنگار مدال، والورده که امکان دارد در آخر فصل از آبی اناری‌ها خداحافظی کند در نبود ستاره های تیمش بازی را مقابل لوانته واگذار کرد.

والورده گفت: باید اشتباهاتمون رو تصحیح کنیم. بازی از دقایق ابتدایی برای ما سخت بود و می‌دانستیم که لوانته تیم خطرناکی است و می‌تواند موقعیت‌های زیادی ایجاد کند و از فرصت‌ها استفاده کند. دو تا از ستاره های تیم را نداشتیم اما باید از تمام بازیکنان در ترکیب استفاده کنیم و به همه بازی برسد.

سرمربی بارسا درباره کوتینیو تاکید کرد: از روی نقطه پنالتی گل زد و از او انتظارات زیادی داریم که قطعا انجام خواهد داد.

وی افزود: نیمه اول بد بودیم. موقعیت‌های زیادی ساختیم. گل اول روی حرکت دنیس به دست آمد که باعث شد به بازی برگردیم. گل اول را خیلی زود خوردیم و نتوانستیم توپ را کنترل کنیم که منجر به گل شد.

ارنستو تصریح کرد: اگر به دمبله بازی نمی‌دادم همه می‌گفتند چرا او در بازی نبود. حالا دمبله در کنار کوتینیو بازی کرد و بازیکنان برای فیکس شدن در ترکیب باید بجنگند و خودشان را اثبات کنند.

او در ادامه گفت: میراندا مصدومیتی نداشت، من می‌خواستم تعویض شود تا سطح تیم بالا برود. او بسیار بازیکن جوان و آینده داری است که روزهای خوبی در انتظار اوست.

سرمربی آبی اناری افزود: کوتینیو به ما توانایی‌های زیادی در زمین می‌دهد و این در آینده بیشتر خواهد شد و نقش موثرتری خواهد داشت.

والورده در انتها گفت: کسی که میراندا را تعویض کرد همان کسی بود که به او فرصت بازی داد تا خودش را نشان بدهد.

تگ ها


فوتبال