اریکسن: دو روز بعد از حادثه یورو فهمیدم برمی‌گردم

کریستین اریکسن، ستاره جدید برنتفورد، می‌گوید دو روز پس از ایست قلبی در یورو متوجه شده که می‌تواند به میادین برگردد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اریکسن در پنجره نقل و انتقالات زمستانی با امضای قراردادی شش ماهه تا پایان فصل به برنتفورد پیوست تا هفت ماه پس از ایست قلب در یورو به میادین برگشته باشد.

این بازیکن دانمارکی با توافقی دو طرفه قراردادش را با باشگاه اینتر فسخ کرد چون قوانین فوتبال ایتالیا اجازه نمی‌دهد که بازیکنی با استفاده از الکتروشوک در قلبش در زمین حضور پیدا کند.

این بازیکن ۲۹ ساله پس از اتفاقی که در جریان دیدار دانمارک و فنلاند رخ داد مجبور شد که الکتروشوکی را در قلبش بگذارد و حالا تمامی تست‌های پزشکی لازم را برای بازگشت به فوتبال با موفقیت پشت سر گذاشته است.

اریکسن در گفتگو با سایت برنتفورد در پاسخ به این سوال که چه زمانی به این باور رسید که باز هم می‌تواند فوتبال بازی کند اظهار داشت:« دو روز بعد از آن اتفاق. من آن شب متوجه شدم که واقعا چه اتفاقی برایم رخ داده است و سپس چند روز بعد بود که واقعا فهمیدم چه شرایطی دارم.»

این هافبک سابق اینتر درباره شرایطی که در آن روزها در آن قرار داشت گفت:« آزمایش‌های مختلف شروع شد و اطلاعات متفاوتی به سوی من سرازیر شد. سوالاتی درباره این که چه کارهایی می‌توانم انجام دهم مطرح شده بود من به پزشکان گوش دادم و پس از آن به آرامی این روند  را طی کردم. اگر با برنامه پزشکم پیش می‌رفتم می‌توانستم به میادین برگردم.»

این ملی‌پوش دانمارکی درباره روندی که در این مدت طی کرده اضافه کرد:« تست‌های بسیاری دادم و خوشبختانه همه چیز خوب بود. هر ماه بسیار تلاش می‌کردم و حتی با الکتروشوک هم هیچ محدودیتی ندارم. همه چیز وقتی مربوط به این است که شما چه احساسی درباره آن داشته باشید و چه روندی را طی کنید.»

تگ ها


کریستین اریکسن تیم ملی دانمارک فوتبال جهان فوتبال