از آلاچیق ونک تا سرمربیگری در سعادت آباد؛ کلید اسرار استقلال!

جلسه شبانه فرهاد مجیدی در حوالی میدان ونک با کسی که پس از این جلسه عضو هیئت مدیره شد کلید اسرار وضعیت کنونی استقلال است...

به گزارش مدال، حرف های داریوش یزدانی مبنی بر کمک مجیدی از طریق کانال های ارتباطی اش برای پرداخت پول استراماچونی فوتبال ایران را شوکه کرد. صرف نظر از اینکه این حرف درست است یا غلط و اینکه داریوش یزدانی اطلاعات درستی داشته یا نه، یک خبر وجود دارد که باید به آن پرداخت؛ خبری که کسی جز خبرنگار مدال آن را نمی داند.

ما اینجا در مدال زودتر از همه ایران نوشتیم که استراماچونی منتفی است و فرهاد سرمربی خواهد شد. تقریبا 5 روز بعد دیگران به صورت غیر رسمی این خبر را تایید کردند. البته در این مسیر باز شدن باب مذاکره دوباره با استرا و هجوم هواداران به صفحه شخصی فرهاد مجیدی و دلخوری از او زمان اندکی جا به جا شد اما واقعیت همان بود که نوشته بودیم. فرهاد قراردادش را یک روز بعد از جدایی استراماچونی با استقلال بسته بود.

جلسه ای از ونک تا سعادت آباد!

در مرحله دوم اما اتفاقی در ونک رقم خورد؛ در حیاط یکی از ساختمان های حوالی میدان ونک، زیر آلاچیق، فرهاد مجیدی با عبدالرضا موسوی «رئیس ایرلاین هوایی زاگرس» نشستی برگزار کرد، دقیقا چهارشنبه شب ساعت 10:00! موسوی دو روز بعد به عنوان عضو جدید هیات مدیره معرفی شد و تقریبا همزمان فرهاد مجیدی هم حکم سرمربیگری خود را گرفت. 

فرهاد حالا با یک عضو متمول همزمان آمده و به این ترتیب حداقل سه عضو هیات مدیره را با خود همراه می بیند و جایگاه نسبتا محکمی دارد مخصوصا که در هیات مدیره استقلال هنوز مدیرعامل مشخصی وجود ندارد و اگر فرهاد از اکثریت همراه برخوردار نباشد شاید به آخر فصل هم نرسد. 
اینکه در آن جلسه شبانه موسوی با مجیدی کدامین تضمین های مالی و کدامین ارتباطات با وزیر جهت عضو شدن در هیات مدیره فعال شده اند را هنوز نمی دانیم، اما این را می دانیم که فرهاد هم با وزیر هماهنگ است و هم با بیشتر اعضای هیئت مدیره!

اینکه استقلال امروز مدیر عامل ندارد در واقع سبب شده تا هر کس هر کاری را خودش جلو ببرد، شاید مهمترین دلیل بحرانی بودن وضعیت استقلال همین نکته باشد.


بیشتر بخوانید:

قرارداد استراماچونی تمدید نمی شود/ مجیدی سرمربی استقلال؟!

یزدانی: پرداخت حقوق استراماچونی توسط مجیدی؟ شرم‌آور است!

 

تگ ها


فرهاد مجیدی سرمربی استقلال ونک هیات مدیره استقلال اختصاصی مدال هیئت مدیره استقلال استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال