از استراماچونی چه خبر؟!/مربی ایتالیایی امروز معرفی می‌شود؟

مدیران استقلال می‌گویند استراماچونی سرمربی استقلال در فصل آینده است....

به گزارش خبرنگار مدال، یکی از اعضای هیات مدیره استقلال روز گذشته، پیرو جلسه روز شنبه این اعضا، اعلام کرد حضور استراماچونی در استقلال به تصویب هیات مدیره رسیده است و از دید ما این مربی ایتالیایی سرمربی فصل آینده استقلال است. علی خطیر نیز روز گذشته در جمع هواداران اعلام کرد که استراماچونی به زودی به عنوان سرمربی استقلال معرفی خواهد شد. فتحی، مدیرعامل استقلال اما شب گذشته و در گفت و گویی تلفنی با بخش خبری تلویزیون تا این حد قاطعانه صحبت نکرد و قولی به هواداران نداد!
فتحی گفت: "توافقات اولیه با استراماچونی انجام شده است". این به آن معنا است که هنوز بندهایی در قرارداد این مربی قرار دارد که در خصوص آن ها توافق نشده و چانه زنی ها همچنان ادامه دارد. فتحی در ادامه تاکید کرد: تصورمان این است که به احتمال زیاد او سرمربی استقلال خواهد بود.
با این حساب باید گفت علی رغم آن که بسیاری، استراماچونی را به طور قطعی سرمربی استقلال می دانند، این موضوع هنوز نهایی نشده، قراردادی امضا نشده و توافق نهایی نیز حاصل نشده است. برخی منابع از حضور دستیاران مربی ایتالیایی در تهران خبر داده اند. گفته می شود دستیاران استراماچونی برای تایید امکانات موجود به تهران آمده اند و همه چیز به نظر آن ها بستگی دارد. امیدواریم که استراماچونی سرمربی استقلال شود چرا که زمان به اندازه کافی برای این تیم از دست رفته است و مذاکره با مربی غیر از استراماچونی می تواند صدمات جبران ناپذیری به استقلال وارد کند و این تیم باز هم تمرینات پیش فصل و حضور موفق در نقل و انتقالات را فدای انتخاب سرمربی کند.

بیشتر بخوانید:

بازدید دستیاران استراماچونی از محل تمرین استقلال

 

 

تگ ها


استراماچونی انتخاب سرمربی استقلال سرمربی استقلال مدیران استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال