از استرا تا کی‌روش و برانکو؛ تبلیغ مو بورها سر بزنگاه

اعلام کاندیداتوری استراماچونی به عنوان یکی از برترین مربیان دهه گذشته اودینزه در مقطع حساس کنونی کمی عجیب به نظر می رسد....

به گزارش مدال، نمایندگان باشگاه استقلال در حال حاضر منتظر پاسخ نهایی استراماچونی در دوحه هستند که ناگهان سایت توتو اودینزه از کاندیداتوری سرمربی ایتالیایی برای کسب عنوان بهترین سرمربی خبر می دهد!
این اتفاق پیش از این نیز بارها درخصوص مربیان خارجی شاغل در فوتبال ایران رخ داده است که دقیقا در مواقع خاص، برخی سایت های خاص از پیشنهادات اعجاب انگیز می گویند یا به تعریف و تمجیدهای فوق العاده از مربی می پردازند و این شائبه را به وجود می آورند که گویا برخی مربیان خارجی ارتباطاتی خاص با برخی سایت های خبری خارجی دارند!
برانکو، کی روش، ویلموتس و ... هیچکدام از این قاعده مستثنی نبودند. کی روش در تمام مدت حضورش در فوتبال ایران درست در زمانی که موعد تمدید قراردادش با فدراسیون فوتبال می رسید، ناگهان تمامی اخبار خوب و پیشنهادات آنچنانی و ... به گفته برخی منابع خبری به سمتش سرازیر می شد. به عنوان مثال نشریه ایندپندنت مدعی می شد که با برکناری روی کین از هدایت تیم ملی فوتبال ایرلند به دلیل کسب نتایج ضعیف در مسابقات لیگ ملت‌های اروپا، کارلوس کی روش جدی ترین گزینه سرمربیگری آنهاست!...و حالا هم نوبت به استراماچونی رسیده است که درست در تب و تاب مذاکرات با نمایندگان استقلال صحبت از بهترین بودنش توسط یک سایت ایتالیایی به میان می آید.
حال سوال اینجاست؛ آیا این سایت ها و بنگاه های خبری به صورت خودجوش دست به چنین اقداماتی می زنند یا تبدیل شده اند به بنگاه های دلالی برای مربیان خارجی شاغل در فوتبال ایران؟!

 

بیشتر بخوانید:

استراماچونی کاندید دریافت عنوان بهترین مربی!

 

تگ ها


مربیان خارجی فوتبال ایران سایت های خبری خارجی استراماچونی استقلال برانکو پرسپولیس کی روش فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال