... از اولتیماتوم «بشاررسن» تا تصمیم مهم «شفر»/ بسته خبری مدال

مروری کرده‌ایم بر مهمترین اخبار امروز ورزش ایران....

تمرینات پرسپولیس برای فصل جدید از پنجم تیرماه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مدال، بسته خبری امروز را در ادامه می خوانید:

*گفته می شود بشار رسن از طریق ایجنت خود به پرسپوليسی‌ها مهلت داده  تا تصميم نهايی خود را براي توافق با او بگيرند چرا كه پيشنهاد نقد سپاهان را پيش روی خود می‌بیند. ایجنت بشار در گفت و گو با یک رسانه اصفهانی گفته بود من بخواهم او به سپاهان می رود و بعد در استوری از هوادران پرسپولیس خواست صبور باشند تا مذاکرات انجام شود!

*گفته می‌شود باشگاه بن یاس امارات به شفر تا پایان ۱۲ ژوئن یعنی امروز وقت داده  تا برای حضور در این تیم تصمیم نهایی خود را اعلام کند‌. احتمالا تا فردا وضعیت شفر برای حضور در این تیم مشخص خواهدشد.

*حسین_شنانی، وینگر آبادانی سپیدرود با عقد قراردادی 1 ساله به فولاد خوزستان پیوست.

*محمد آبشک، هافبک فصل قبل نساجی مازندران به فولاد خوزستان پیوست.

*محمد قاسمی‌نژاد یکی از ستاره های  پدیده شهرخودرو که در فصل اخیر یک گل و ۶ پاس گل در کارنامه داشت ، با مسئولان فولاد خوزستان به توافق رسید و به این تیم پیوست.

*رضاوند: مذاکراتم با استقلال ادامه دارد/پیشنهاد استقلال به من هم جدی است ولی یک سری مشکلات در روند مذاکراتمان وجود دارد که هنوز حل نشده و بحث ما فعلا ادامه دارد.

*رضا اسدی قصد دارد بعد از امضای قرارداد استراماچونی برای امضای قرارداد با فتحی مذاکره کند و سپس استقلالی می شود. او البته همچنان منتظر نهایی شدن یک پیشنهاد خارجی وعده داده شده از سوی ایجنت ها است

*با استقبال مردم و مسئولین شهر ارومیه تیم ملی برای حضور در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال دقایقی پیش وارد این شهر شد.

اخبار مرتبط:

امباپه جوانترین بازیکن 100گله/تشبیه دیوید مویس به شارژر؛بسته خبر خارجی

تگ ها


بسته خبری مدال وینفرد شفر بشار رسن فوتبال