از باخت مقابل تراکتور درس می‌گیریم/ برای شکست سایپا بازی می‌کنیم

مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: سایپا تلفیق خوبی از باتجربه وجوانان را دارد اما برای بردن آنها بازی می کنیم....

به گزارش خبرنگار مهر، سعید اخباری، مربی موقت تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در نشست خبری پیش از دیدار ماشین سازی تبریز مقابل سایپا در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: سایپا تیمی با شخصیت است که تلفیقی از بازیکنان جوانان و با تجربه دارد. آنها کادر فنی خیلی خوبی دارند که در رأس آنها ابراهیم صادقی به عنوان یک جنتلمن است و شخصیت خوبی دارد. با این حال برای بردن وارد زمین می‌شویم.

مربی ماشین سازی تبریز درباره باخت یک بر صفر تیمش در هفته گذشته مقابل تراکتور تبریز در دربی تبریز افزود: بعد از باخت چهار بر صفر مقابل آلومینیوم، طبیعی است این اتفاق رخ دهد. بچه‌ها تلاش خودشان را کردند و آن بازی برای ما تمام شده است. ما به شرایط جدول کاری نداریم، به هر بازی مستقل نگاه می‌کنیم همین که می‌توانیم موقعیت خلق کنیم جای امیدواری دارد.

وی تاکید کرد: واقعیت این است در اکثر بازی‌ها دچار بدشانسی شدیم که مقداری از آن به شاکله تیم بازمی‌گردد. بچه‌های ما از لیگ یک به ماشین سازی اضافه شدند و فکر می‌کنم به مرور بچه‌ها به خودباوری رسیدند. به جایگاه تیم‌مان در جدول نگاه نمی‌کنیم و تلاش می‌کنیم نتایج بهتری کسب کنیم.

وی درباره تعداد گل‌های خورده زیاد این تیم گفت: فاصله امتیازی تیم‌ها به نحوی است که با دو برد جا به جا می‌شوند. هفت گل از ۱۱ گلی هم که ما دریافت کردیم در دو بازی بود. شما بازی مقابل استقلال و حتی تراکتور را نگاه کنید، ما موقعیتی به حریف ندادیم ولی باید بیشتر تلاش کنیم و تمرکز کنیم. باید تا لحظه آخر فوتبال بازی کنیم، فوتبال ۹۰ دقیقه نیست و از باخت مقابل تراکتور باید درس بگیریم.

تگ ها


تیم فوتبال ماشین سازی لیگ برتر فوتبال ایران تیم‌فوتبال تراکتور سایپا