از بارسا فقط یک نام باقی مانده که آن هم دیگر ترسناک نیست

آرسن ونگر کارشناس شبکه Bein Sport شب گذشته پس از تساوی بارسلونا برابر اسلاویا پراگ در تحلیل این مسابقه مدعی شد بارسلونا مانند تیمی در بحران بازی می‌کند....

آرسن ونگر کارشناس شبکه Bein Sport شب گذشته پس از تساوی بارسلونا برابر اسلاویا پراگ در تحلیل این مسابقه مدعی شد بارسلونا مانند تیمی در بحران بازی می‌کند.

به گزارش مدال، بارسلونا تا پایان هفته دهم لالیگا صدرنشین رقابت‌ها است اما نباید فراموش کنیم آنها در سه دیدار شکست خورده‌اند و در لیگ قهرمانان اروپا نیز شب گذشته نمایشی دور از انتظار از خود به جای گذاشتند.

«آرسن ونگر» سرمربی نامدار فرانسوی که این نامش به عنوان گزینه هدایت بایرن مونیخ مطرح شده، شب گذشته به عنوان کارشناس در شبکه «Bein Sport» حضور داشت و اعلام کرد که بارسا بیش از حد به نبوغ ستاره خود «لیونل مسی» وابسته شده است: «آنها صدرنشین لالیگا و لیگ قهرمانان هستند اما با این حال مانند تیمی بحران‌زده بازی می‌کنند. بازی آنها آرام است و در یک‌سوم تهاجمی فردی بازی می‌کنند. آبی‌اناری‌ها فضا را برای حریفان نمی‌بندند و اگر توپ را از دست دهند ممکن است دروازه‌شان باز شود. بارسلونا همیشه به فوتبال تیمی خود شهرت داشت اما به نظر آنها اکنون از مسی در هر دیدار انتظار دارند. آنها دیگر کاریزمای سابق را ندارند و دو حذف پیاپی آن‌ها در لیگ قهرمانان اروپا به اعتبارشان لطمه زده است. گویی از آنها فقط یک نام باقی مانده که آن هم دیگر همچون گذشته ترسناک نیست.»

بیشتر بخوانید:

ونگر در یک قدمی مونیخ

بارسلونا ۰ - ۰ اسلاویاپراگ؛ تساوی ناامیدکننده بارسا در نیوکمپ

تگ ها


آرسن ونگر بارسلونا بلوگرانا لیونل مسی آبی و اناری‌ها لیگ قهرمانان اروپا لالیگا فوتبال جهان وابستگی بارسلونا به مسی