از ترک بارسا پشیمان شدم؛ مسی گفته بود بمان

دنی آلوز اعتراف کرد که پس از ترک بارسا می خواست برگردد ولی موانع بزرگی بر سر این راه وجود داشت....

به گزارش "ورزش سه"، دنی آلوز در سویا بود که به فوتبالیستی سطح اول تبدیل شد و با این تیم به قهرمانی لیگ اروپا در سال ۲۰۰۶ نیز دست یافت. او که سال ۲۰۰۷ نزدیک بود به رئال برود، در نهایت در سویا ماند و یک سال بعد راهی بارسلونا شد و هشت سال به یاد ماندنی را در این باشگاه پشت سر گذاشت. آلوز سال ۲۰۱۶ راهی یوونتوس شد و سپس دو فصل برای پی اس جی بازی کرد. او اکنون در عضویت سائوپائولو قرار دارد.

آلوز در یکی دو مقطع وقتی قصد ترک بارسا را داشت، منصرف شد ولی در نهایت سال ۲۰۱۶ تصمیم خود را نهایی کرد.

ستاره برزیلی در مصاحبه با گاردین فاش ساخت که چند بار مسی او را از ترک بارسا منصرف کرده بود:« یادم است هر بار که می خواستم از بارسلونا بروم، لئو به من می گفت که مطمئنی؟ کجا را می خواهیم بهتر از بارسا پیدا کنی؟ بیرون بارسا می توانی به این اندازه خوشحال باشی؟ من هم منصرف می شدم. وقتی بارسا را ترک کردم، هدفم بازگشت بود. می خواستم با درخشش در یوونتوس خودم را به سران بارسا ثابت کنم اما مشکل اینجا بود که مخالفانم در مدیریت باشگاه همچنان بر راس کار بودند و همین باعث شد نتوانم برگردم.»

آلوز ادامه داد:« چند بار تلاش کردم برگردم ولی به همان دلیلی که گفتم نشد. در واقع وقتی بارسا را ترک می کنید، بیشتر متوجه می شوید چه چیزی را از دست داده اید. این حس مشترک بین همه بازیکنانی است که از بارسا جدا شده اند؛ بدون توجه به دلیل جدایی شان. من ثابت کردم که می توانستم ۱۰ سال دیگر هم برای بارسا بازی کنم و افسوس که موانع بازگشتم، همچنان در باشگاه حضور داشتند.»

تگ ها


دنیل آلوز لیونل مسی پاری سن ژرمن فوتبال جهان لالیگا فوتبال