از توفیقی و خطیر تا پاشازاده؛ این صندلی وفا نمی‌کند!

مهدی پاشازاده در شرایطی به عنوان معاون ورزشی استقلال منصوب شده که قبل از او افراد متعددی این سمت را برعهده داشتند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در شرایطی که طی روزهای گذشته انتقادهای متعددی به نحوه مدیریت احمد مددی مدیرعامل استقلال مطرح بود و باعث شد تا در چند نوبت هواداران آبی با تجمع های مختلف خواهان برکناری او شوند امروز  مدیرعامل باشگاه در یک اقدام جالب مهدی پاشازاده را به عنوان معاون ورزشی باشگاه منصوب کرد.


مددی که زمزمه های زیادی درباره برکناری‌اش از سمت مدیرعاملی استقلال بعد از دیدار با الهلال عربستان به گوش می‌رسد و گمانه‌زنی‌های زیادی هم درباره جایگزین او مطرح است، با انتخاب پاشازاده نشان داد که قصدی برای جدایی ندارد و شاید همین موضوع هم تحویل صندلی مدیرعاملی توسط مددی را به تعویق بیندازد.


بی تردید حضور پاشازاده به عنوان کاپیتان سابق استقلال و فردی که محبوبیت خوبی نزد هواداران دارد، در کادر مدیریتی باشگاه اتفاق خوبی برای باشگاه محسوب می‌شود اما اینکه چرا در این برهه چنین پستی به او داده می‌شود عجیب به نظر می‌رسد.
پاشازاده در سمتی برای استقلال مشغول به کار شده که قبل از او خود احمد مددی آن را عهده دار بود. مددی در زمان مدیرعاملی احمد سعادتمند به عنوان معاون ورزشی حکم خود را دریافت کردو بعدها با جدایی سعادتمند مدیرعامل باشگاه شد. حالا او سمتی که خودش در آنحضور داشته را به پاشازاده تقدیم کرده است.


پست معاونت ورزشی استقلال البته در گذشته افراد زیادی را به خود دیده است. نفراتی مثل علی نظری جویباری، علی امیری، بهرام امیری(که هم اکنون سرپرست استقلال است)، علی خطیر، پندار توفیقی و... در برهه های زمانی مختلف معاون ورزشی باشگاه بودند. جالب اینکه هیچ کدام از این نفرات از پیشکسوتان و ستاره های درون مستطیل سبز سابق استقلال نبودندو شاید پاشازاده اولین نفری است که از جمع پیشکسوتان در پست معاونت ورزشی باشگاه مشغول به کار شده است.
پاشازاده بدون تردید فردی نیست که بدون فکر چنین سمتی را قبول کرده باشد اما هرچه باشد او خوب می‌داند که اولا صندلی معاونت ورزشی باشگاه در گذشته چه حاشیه های زیادی را برای افراد ایجاد کرده و دوما که اعطای چنین پستی به او در این مقطع زمانی از سوی مددی عجیب به نظر می‌رسد.


این پیشکسوت ارزنده استقلال فعلا قصد مصاحبه در خصوص سمت جدیدش هم ندارد و همه چیز را به بعد از بازی با الهلال عربستان موکول کرده است. حال باید دید بعد از دیدار با نماینده عربستان معاون جدید باشگاه استقلال چه حرف هایی را بر زبان خواهد آورد.

تگ ها


پندار توفیقی مهدی پاشازاده استقلال تهران دسته یک علی خطیر فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال