از توهین تا تشویق؛ سردرگمی نیمار در پاریس

به فاصله تنها دو هفته، رفتار هواداران دو آتشه پاری سن ژرمن در قبال نیمار با چرخشی 180 درجه‌ای مواجه شد...

از توهین تا تشویق؛ سردرگمی نیمار در پاریس

به گزارش مدال، به نقل از آاس، دو هفته پیش و در جریان بازی PSG و نیم المپیک، هواداران پاری سن ژرمن با وجود اینکه نیمار در زمین حاضر نبود، بارها علیه او فحاشی کردند و شعارهای تند در طول 90 دقیقه علیه او سر داده شد. دو هفته پیش وضعیت نیمار مثل امروز نامشخص بود با این تفاوت که حالا به نظر می‌رسد پی‌اس‌جی تمایل بیشتری برای حفظ ستاره برزیلی دارد.

دو روز پیش توماس توخل سرمربی پی‌اس‌جی در نشست خبری بازی با تولوز گفت که اگر دست او باشد، نیمار به میدان خواهد رفت ولی تا زمانی که وضعیت آینده او روشن نشده باشد، نمی‌تواند از او استفاده کند.

توخل پس از بازی دیشب نیز گفت که از این شرایط خسته شده و دوست دارد هر چه زود تر تکلیف نیمار روشن شود. او از لئوناردو مدیر ورزشی پی‌اس‌جی نیز درخواست کرد که به این غائله خاتمه دهد. توخل نیمار را بازیکن خود می‌داند و بی‌تاب استفاده از ستاره برزیلی است. با این وجود یک هفته مانده به اتمام نقل و انتقالات، هنوز مشخص نیست که نیمار بالاخره می‌ماند یا راهی یکی از دو تیم بارسا و رئال خواهد شد.

نکته جالب اما تغییر رفتار هواداران پی‌اس‌جی در قبال نیمار است. پس از توهین های دو هفته پیش، شب گذشته نیمار در بخش‌هایی از ورزشگاه پارک دو پرنس مورد تشویق قرار گرفت و شعارهایی مثل "نیمار دوستت داریم" شنیده شد. گفته می‌شود دوآتشه های تیم از سوی سران پی‌اس‌جی نسبت به دادن شعارها علیه نیمار منع شده‌اند و این نشان می‌دهد که حالا احتمال ماندنی شدن نیمار بیش از گذشته شده است.

اخبار مرتبط:

بارسا برای جذب نیمار به سیم آخر زد؛ 4 بازیکن+پول نقد

تگ ها


توهین به نیمار تشویق شدن نیمار پاریسی‌ها فوتبال جهان نیمار پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال