از توهین‌های نژادپرستانه تا اوج‌گیری پدیده جوان یوونتوس

پس از توهین‌های نژادپرستانه علیه مهاجم ساحل عاج یوونتوس این بازیکن حالا سیر صعودی را طی می‌کند و با نشان دادن توانایی‌هایی خود نقش مهمی در کسب نتایج خوب تیمش ایفا می‌کند...

پس از توهین‌های نژادپرستانه علیه مهاجم ساحل عاج یوونتوس این بازیکن حالا سیر صعودی را طی می‌کند و با نشان دادن توانایی‌هایی خود نقش مهمی در کسب نتایج خوب تیمش ایفا می‌کند

مویس کین که پس از گلزنی برای تیمش به دلیل تحریک هواداران تیم کالیاری از سوی فدراسیون فوتبال ایتالیا جریمه شد، اما این روزها عملکرد درخشانی در کارنامه دارد.
به گزارش خبرنگار مدال، مویس کین مهاجم جوان بیانکونری اخیرا به افتخاراتی دست یافته است. او در روز 23 مارس با 19 سال و 23 روز سن تبدیل به دومین بازیکن جوان تیم ملی ایتالیا شد که موفق به گلزنی شده است.
در دیدار با کالیاری با وجود شنیدن شعارهای نژادپرستانه از سوی هواداران تیم رقیب، برای تیمش گلزنی کرد و در پیروزی یوونتوس در این دیدار نقش داشت.
در روز 6 آپریل در دیدار مقابل تیم میلان گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند و یووه به این ترتیب فاصله خود را با قهرمانی سری آ کمتر کرد.
وی همچنین با گلزنی مقابل میلان رکورد میانگین هر ۴۷ دقیقه یک گل در سری آ را به نام خود به ثبت رساند و بهترین آمار از این حیث را در ۵ لیگ معتبر اروپایی بدست آورد.

از توهین‌های نژادپرستانه تا اوج‌گیری پدیده جوان یوونتوس

همچنین مادر این بازیکن که از شرایط مالی خوبی برخوردار نبوده است، خاطره پیوستن مویس را به یووه یکی از بهترین اتفاقات می‌داند و در این خصوص عنوان کرده است که روزی که مویس قراردادش را با بانوی پیر امضا کرد در یک تماس تلفنی به من گفت که خبر خوبی دارد و دیگر نیاز نیست مادرش کار کند و می‌تواند به همراه پسر خود در تورین زندگی کند! حالا این پسر جوان هر روز موفقیت بیشتری کسب می‌کند و پله‌های ترقی را می‌پیماید.