از حضور در لیست مازاد تا گلزنی؛ مهاجم جوان پرسپولیس ماندنی شد؟

مهدی عبدی مهاجم 20 ساله پرسپولیس روز گذشته در ترکیب اصلی این تیم به میدان رفت و گلزنی کرد تا شانس خود برای تداوم حضور در ترکیب سرخ‌ها را افزایش داده باشد....

به گزارش خبرنگار مدال، عصر دیروز خبری در رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر حضور نام مهدی عبدی و احمدرضا احمدوند در لیست مازاد پرسپولیس؛ ساعاتی پس از انتشار این خبر مهدی عبدی مهاجم جوان سرخ‌ها در ترکیب اصلی این تیم مقابل نساجی به میدان رفت و گل اول این تیم را هم با ضربه سر و البته روی خروج اشتباه دروازه‌بان نساجی به ثمر رساند.
فاصله مازاد اعلام شدن این بازیکن تا گلزنی وی برای پرسپولیس کمتر از دو ساعت بود و تا این مهاجم 20 ساله روز عجیبی را پشت سربگذارد. آقای گل امیدهای تهران در فصل گذشته که نیم‌فصل دوم فصل پیش را به طور قرضی در بادران تهران پشت سرگذاشت حال امید بالایی برای تداوم حضور در پرسپولیس دارد.
عبدی که محصول آکادمی پرسپولیس است کار دشواری برای رسیدن به ترکیب این تیم در پیش دارد با این حال ناکامی مهاجمین اصلی پرسپولیس در گلزنی و درخشش وی به همراه سایر مهاجمین جوان این تیم در بازی‌های دوستانه شانس این بازیکنان را برای حضور در ترکیب اصلی تا حدودی افزایش داده است.
گفتنی است پرسپولیس این روزها به دنبال جذب یک مهاجم خارجی است و در حال حاضر بازیکنانی چون علیپور، ترابی، احمدزاده را به همراه بازیکنان جوانی چون روستایی، اسدی و عبدی را در در سه پست خط حمله در آرایش 3-3-4 در اختیار کالدرون خواهند بود.

بیشتر بخوانید:
دلیل کاپیتانی عالیشاه در حضور سیدجلال چه بود؟
ابهام در وضعیت امیدهای پرسپولیس/ لیست 20 سرخ‌ها پر نمی‌شود؟

 

تگ ها


پرسپولیس بازیکنان پرسپولیس مهدی عبدی مهدی عبدی پرسپولیس مهدی عبدی بازیکن امید پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال