از حقیقی و خطیر تا مجیدی و منشا؛ جنگ سرخابی‌ها به نفع دیگر مدعیان

حواشی اخیر اطراف دو باشگاه بزرگ تهرانی به نفع رقبای آنها خواهد بود....

حواشی اخیر اطراف دو باشگاه بزرگ تهرانی به نفع رقبای آنها خواهد بود.

به گزارش مدال، درباره اتفاقات جنجالی روزهای اخیر تحلیل های مختلفی شده است.

1_برخی می گویند حقیقی دارد پای پرسپولیس را وسط می کشد و او را نقد می کنند. خطیر می گوید من اصلا فحش  ندادم و به پرسپولیس هم توهین نکردم. حقیقی هم تاکید می کند یعنی ادعای خطیر که من  بی دلیل و ناگهان به او حمله ور شدم صحیح است و ادعای من ناصحیح؟! انتظار دارید خطیر بیاید و تایید کند که به مادرم فحاشی کرده و به پرسپولیسی ها توهین کرده؟؛ حق با کیست و چه کسی راست نمی گوید؟

2_گادوین منتشا می گوید آن هوادار پشت  موهایم را خیلی محکم کشید، شما جای من بودید چه می کردید؟او هم همچون حقیقی به خودش حق می دهد که به آن فرد حمله  کند و از کوره در برود کما اینکه وقتی  خانزاده در واکنش به توهین یک هوادار در بیرون از ورزشگاهی در قطر نه ماه محروم شد هم به خود حق می داد که در واکنش به فحاشی ها از کوره در رفته و واکنش نشان دهد؛ حق با کیست؟

3_مجیدی می گوید سرعتم زیاد نبوده و تست الکل گرفتن هم دلیل ندارد و در نقطه مقابل مامور پلیس اصرار به  سرعت زیاد مجیدی در رانندگی دارد. بدور از قضاوت درباره اینکه در این اختلاف نظر حق با مجیدی بوده یا مامور چون نمی دانیم مجیدی واقعا با سرعت غیر مجاز رانندگی کرده یا خیر  باید به این نکته اشاره کنیم که انتشار ویدیو اقدام مناسبی نبود و بهتر بود  مجیدی اگر شکایتی داشت به فرماندهان پلیس راهور گزارش می داد نه اینکه ویدیو بحث با پلیس و امتناع از خواسته مامور را منتشر کند. مجیدی هم  با انتشار پیج منتسب به مامور پلیس (خیلی ها می گویند پیج فیک است) غیر مستقیم به بیو اینستاگرام این مامور که خود را " پرسپولیسی" معرفی کرده اشاره داشته و مستقیم هم به  تعداد پست های او از صفر تا سی  یا از سی تا صفر با پاک شدن پست ها. فعلا که اغلب رسانه ها و هواداران سرخابی استنباط  کرده اند مجیدی مامور را پرسپولیسی دانسته است.

نتیجه 1؛ تنش ها بین پرسپولیس و استقلال افزایش یافته. این وسط مربی، بازیکن سابق و کنونی، معاون باشگاه و خلاصه خود عوامل دو تیم نقش اصلی را در ایجاد تنش ها ایفا کرده اند و هواداران هم اگر در فضای مجازی به آن می پردازند طبیعی است و خیلی نقد یا جانبداری  افراطی شان را هم نباید ملاک قرارداد داد چرا که این نقد و جانبداری ها  تا حدی به واسطه علاقه مندی ها  طبیعی است. براستی وقتی خود مسوولان و ورزشکاران چنین می کنند چه توقعی  باید از هواداران دو تیم داشت؟
نتیجه 2؛همه این تنش ها بین سرخابی ها در نهایت به نفع سپاهان و تا حدی پدیده و تراکتور  تمام می شود. غیر از این است؟

*حسین قدوسی